shutterstock_414108739

10 idejas dzimšanas dienas dāvanām

Dzimšanas diena ir tie svētki, kurus cilvēki, neatkarīgi no vecuma vai dzimuma, gaida ar lielu prieku. Ne jau tādēļ, ka kļūstam par gadu vecāki, bet tāpēc, ka vienreiz gadā pienāk īpaša diena, kad esam uzmanības centrā, kad daudzi mums velta labus vārdus, kā arī, protams, iepriecina ar dāvanām.

Taču tiem, kuri atrodas apsveicēja lomā, nereti galvassāpes sagādā atbilstošas dāvanas sagādāšana jubilāram. Turpmāk jums par to nebūs jāuztraucas, jo esam sagatavojuši 10 idejas, kā padarīt gaviļnieka īpašo dienu neaizmirstamu. Te būs interesantas dāvanas cilvēkiem ar dažādām gaumēm:

1. Gaismas virtenes

Šie krāsainie dekori ir kļuvuši par top dāvanu ne tikai dzimšanas dienās, bet arī citos svētkos. Dažkārt nav nepieciešams ieguldīt lielus līdzekļus, lai radītu mājoklī romantisku, svinīgu vai relaksējošu atmosfēru – atliek tikai ieslēgt gaismas virteni! Veicot pasūtījumu, jūs varēsiet izvēlēties bumbiņu krāsu. Romantiķiem patiks virtenes “Ķiršu zieds” vai “Ziedošās vārpas”, savukārt tiem, kuriem patīk izteiksmīgas krāsas, būs piemērota virtene “Rudens pilnbrieds”. Pamatā šos dekorus izmanto iekštelpās, taču sausā laikā tās var lietot arī ārā. Plašāka informācija – šeit.

gaismu-virtene-prieks-2_894405826

 

2. Koka plāksne ar tavu tekstu

Šī dāvana būs lieliski piemērota tiem, kuriem patīk personalizēt savu mitekli. Rustikas stila rotājums lieliski iederēsies jebkurā interjerā, turklāt tā grafiskos akcentus, koka toni, kā arī tekstu varat izvēlēties pēc saviem ieskatiem. Iedvesmojošs citāts, joks vai nozīmīgs dzīves notikums – šīs un citas lietas varat iemūžināt dāvanā, kuras saņēmējs noteikti nepaliks vienaldzīgs! Plašāka informācija – šeit.

koka-plaksne-ar-tavu-tekstu-2_2374844867

 

3. SPA pirts kompleksa apmeklējums

Lai uz mirkli atpūstos no saspringtās ikdienas, jubilāram kopā ar vēl vienu personu būs iespēja doties uz “SPA Hotel Ezeri”, lai baudītu SPA kompleksa apmeklējumu bez laika ierobežojuma. Piedāvājumā ietilpst: turku un tvaika aroma pirtis, siltais un aukstais baseins ar masāžas iekārtām, kontrastbaseini kāju labsajūtai, kā arī āra baseins un siltais SPA baseins zem klajas debess. Izklausās kārdinoši, vai ne? Plašāka informācija – šeit.

spa-pirts-kompleksa-apmeklejums-2_1107433625

 

4. Paraplāna lidojums tandēmā ar instruktoru

Šī dāvana noteikti būs piemērota asu izjūtu cienītājiem. Klubs “Adrenalīns” Rumbulas lidlaukā piedāvā iespēju izbaudīt lidojumu ar paraplānu līdz pat 450 metru augstumā virs zemes. Pacelieties virs zemes un aplūkojiet mūsu skaisto Latviju no putna lidojuma! Plašāka informācija – šeit.

paraplana-lidojums-tandema-ar-instruktoru-5_3402276193 (1)

 

5. Pērļotas rokassprādzes

Šī izsmalcinātā un greznā dāvana padarīs ikvienu sievieti par īstu dāmu. Aksesuāru iespējams nēsāt ne tikai svētkos, bet arī, dodoties uz dažādiem pasākumiem, teātri vai koncertu. Rūpīgi veidotais roku darbs, kurā prasmīgi apvienotas pērlītes, mežģīnes, atlasa bantītes un kristāliņi, iepriecinās ikvienu lēdiju, neatkarīgi no vecuma. Plašāka informācija – šeit.

perlotas-rokasspradzes-3_1946451920

 

6. Vīna pudeļu turētājs

Šis amizantais vīna turētājs brieža formā būs lieliski piemērots ne tikai svētku pusdienām vai vakariņām, bet arī ģimenes locekļu un draugu kopīgām sanākšanas reizēm, piešķirot maltītei īpašu “rozīnīti”. Plašāka informācija – šeit.

vina-pudelu-turetaji-1_494050043

 

7. Koka tauriņš

Šī elegantā dāvana darināta no Latvijas bērza. Tā pieejama dažādās krāsās – melnā, dabīgā koka, sarkanbrūnā, baltā un pelēkā. Tauriņš ir iesaiņots skaistā gofrēta kartona kastītē, lai tas būtu gatavs pasniegšanai. Kā iepriecināt vīrieti? Oriģināls tauriņš būs īstā izvēle! Plašāka informācija – šeit.

koka-taurins_4895740

 

8. Krājkasīte

Prasme rīkoties ar naudu jāiemāca jau no mazotnes, tādēļ šī interesantā krājkasīte var būt ļoti noderīga dāvana ģimenes mazākajiem jubilāriem. Dāvana darināta no dabīgās ādas un koka, 1 eiro monētās tajā iespējams ievietot aptuveni 100 eiro. Kad nepieciešams, krājkasīti var iztukšot, iespiežot mazo disku, kas atrodas apakšpusē, bet pēc tam to var ielīmēt atpakaļ, un krājkasi atkal var piepildīt! Plašāka informācija – šeit.

krajkasite-2_602531931

 

9. Nut2 piekariņš, pazudušo lietu meklētājs

 Kuram gan nav kādreiz gadījies pazaudēt atslēgas vai kādu citu svarīgu lietu? Ieprieciniet savu draugu, kolēģi vai radinieku, uzdāvinot viņam šo mūsdienīgo meklētāju, ar kura palīdzību iespējams atrast teju jebko. Pievienojot piekariņu kādai lietai, jūs savā telefonā ātri un ērti varēsit noteikt tās atrašanās vietu. Ļoti noderīga un vērtīga dāvana. Plašāka informācija – šeit.

nut2-piekarins-pazuduso-lietu-mekletajs_3468208430

 

10. Piedzīvojumu spēle “Alķīmija”

 “Escape Room Alķīmija” ir kā datorspēle, kura norisinās realitātē. To kopā var spēlēt pat 8 cilvēki, izdibinot noslēpumus, kas paslēpti istabās. Spēle ilgst 60 minūtes, kuru laikā nepieciešams atrast senu relikviju, ko krustneši nolaupīja no Konstantinopoles. Komandu saliedējoša un interesanta dāvana. Plašāka informācija – šeit.

piedzivojumu-spele-alkimija-4_1936559364

5 veidi, kā padarīt Valentīndienu īpašāku, kā jebkad iepriekš

Valentīndiena ir laiks, kad atzīstamies savās jūtās iecerētajiem vai atgādinām, cik ļoti mīlam, sev tuviem cilvēkiem. Konfektes un ziedu pušķi ir lieliski, taču vēl tik daudz veidu, kā likt mīļotā cilvēka sirsniņai iepukstēties vēl straujāk! Lūk, 3 veidi, kā padarīt šo Valentīndienu par neaizmirstamu!

Lasīt tālāk

Sevi ir nepieciešams mīlēt un palutināt

Par sevi aizmirstam visbiežāk. Ir darbs, ikdiena, pienākumi, steiga, sava deva stresa un uztraukumu, un tas viss krietni vien spēj ietekmēt kā mūsu veselību un noskaņojumu, tā skaistumu un pašsajūtu.

Lasīt tālāk

3 oriģinālas Ziemassvētku dāvanu idejas

Pirmssvētku steigā atrast neredzētu, interesantu un oriģinālu dāvanu nepavisam nav viegli. Sevišķi, ja laika atlicis maz un ja ar kādu cilvēku esi pavadījis kopā jau daudzus gadus un kopā nosvinēti arī daudzi Ziemassvētki. Šādā gadījumā interesantu un oriģinālu dāvanu ideju saraksts var tikt izsmelts.

Lasīt tālāk