Lieldienu dekorāciju idejas

7 idejas Lieldienu dekorācijām un izklaidei

Lieldienas nes sev līdzi sajūtas par pavasari, siltāku laiku un košām krāsām kā dabā, tā mājās. Tev patīk katrus svētkus padarīt patiesi īpašus? Mums arī, tāpēc esam Tev apkopojuši dažas lieliskas Lieldienu dekorāciju idejas. Izmēģini tās jau tūlīt!

Lieldienu brīvdienas ir viens no pavasara gaidītākajiem laikiem. Un kāpēc gan ģimenes vai draugu lokā tā pa īstam neizbaudīt vēl vienus svētkus? Lai Lieldienas padarītu patiesi īpašas, nepieciešams pavisam nedaudz. Tieši tāpēc mēs Tev esam sagatavojuši dažas idejas Lieldienu izklaidei un pašdarinātām dekorācijām. Priecīgi būs kā bērni, tā pieaugušie.

 

1. Dzijas baloni Lieldienu saldumiem

Ja Lieldienu svinētāju pulkā būs bērni, viņi būs sajūsmā par Lieldienu olām, kas piepildītas ar saldumiem. Kā tādas pagatavot? Tev būs nepieciešami nelieli baloni, mazas šokolādes oliņas vai citi saldumi, dzijas kamoliņi Tevis izvēlētās krāsās, PVA līme un otiņa. Vispirms piepildi neuzpūstus balonus ar saldumiem, tad piepūt tos vēlamajā izmērā un aizsien. Bagātīgi nozied balonus ar PVA līmi un aptin ap iem dziju. Kad tas paveikts, uzklāj uz dzijas PVA līmi. Novieto tos drošā vietā uz vismaz 24 stundām, lai līme kārtīgi izžūst. Kad tas izdarīts, pārdur balonus un izvelc visas to daļiņas no dzijas olas. Gatavs!

Lieldienu dekorācija saldumiem.

 

2. Krāsojamās Lieldienu olas

Pēdējā laikā lielu atsaucību guvušas krāsojamās grāmatas, kas paredzētas arī pieaugušajiem. Krāsošanas process ļauj mazināt stresu un var būt jauka Lieldienu izklaide kā pieaugušajiem, tā bērniem. Uzzīmē vai izprintē krāsojamās lapas ar Lieldienu olām, izliec tās ikvienam pieejamās vietās kopā ar zīmuļiem vai krītiņiem. Ja vēlaties, varat sarīkot krāsošanas konkursu un balsot par skaistāko olu.

Lieldienu-olas-krāsojamās-Visas-Dāvanas

 

3. Olu ligzdiņas

Šis gaumīgais lieldienu rotājums mājās ienesīs sajūtas jebkurā vietā. Lai to izveidotu, Tev nepieciešama vāze ar koka zariem, labi izskatīsies pūpola zari. Vajadzēs arī baltas un brūnas olas, mazliet dekoratīvos salmus, raibus oļus (tos vari nokrāsot), zobu bakstāmos kociņus, diegu, līmi un īlenu vai nazi ar spicu galu. Vispirms ar īlenu uzmanīgi iedur olas sānā un izplēs čaumalu ap izdurto caurumu (kā attēlā). Kad tas izdarīts, izlej olas saturu un izžāvē to. Izdur nelielu caurumu arī olas augšpusē, lai varētu caur to izvērt diegu. Sagriez diegu sev vēlamā garumā un pie viena gala piesien aptuveni centimetru garu kociņu (tam var izmantot zobu bakstāmo kociņu). Kociņš ļaus nostiprināt diegu olas iekšpusē. No dekoratīvajiem salmiem izveido nelielu ligzdiņu un pielīmē to pie olas pamatnes. Tad uzmanīgi ieliec tajā oli un olas ligzdiņu iekarini koka zarā.
Lieldienu-dekoracija-Visas-davanas

 

4. Dekorācija Lieldienu svētku galdam

Lai to izveidotu šo galda dekorāciju, nepieciešama sešu olu kastītes pamatne, sešas olas, zelta krāsas baloniņš un nelieli ziediņi. Vienā olas galā izdur pietiekami lielu caurumu, lai pa to izlietu olas saturu. Kad tas izdarīts, izžāvē tās un nokrāso zelta krāsā. Noliec tās žāvēties, tad saliec olas kastītē – dažas ar caurumu uz leju, bet citās ielej nedaudz ūdens, ieliec ziedus un novieto kastītē starp pārējām olām.

Lieldienu-galda-dekoracija-visas-davanas

 

5. Saldumu dekorēšana

Ja jūsu mājās paredzēta saldumu meklēšana, šī ideja būs tieši laikā. Tam Tev būs nepieciešams balts papīrs vai kartons, zīmulis, šķēres, caurumsitējs un konfekte uz kociņa. Vispirms uz balta papīra uzzīmē formu, ko vēlies izgriezt, izgriez to un izsit tajā divus caurumus (aptuveni 2 centimetru attālumā vienu no otra) un izver caur tiem konfektes kociņu.

lieldienu-rotajumi-visas-davanas

 

6. Lieldienu diedzējumi

Lai izgatavotu šo dekorāciju, būs nepieciešama olu kastīte, čaumala no pus olas, nedaudz zemes, un sēklas diedzēšanai. Olu kastīti sagriez tā, lai iegūtu atsevišķas pamatnītes vienai olai. Ieliec tajā olu čaumalu, ieber tajā zemi, zemē ierušini sēklas un nedaudz aplej. Novieto to gaišā vietā un neaizmirsti apliet!
Lieldienu-diedzejumi-visas-davanas

 

7. Lieldienu zaķa ligzda

Lai pagatavotu šo dekorāciju, Tev vajadzēs vijīga koka zarus, baltas olas, zilu (vai citu sev iemīļotu) krāsu olām, zelta krāsu un otiņu. Vispirms no koka zariem uzvij ligzdu. Ja paredzēts to novietot, piemēram, galda vidū, vari pīt arī vainagu. Novāri, nokrāso olas un nožāvē tās. Tad paņem zelta krāsu, iemērc tajā otu un velc pirkstus pa otas sariem savā virzienā, ļaujot krāsai sapunktot olu.

Lieldienu-olas-visas-davanas

 

Esi gatavs radīt Lieldienu noskaņu? Vairāk ideju dekorācijām atradīsi te.

Iepazīsti tricekļa jaudu

  Emocijas, adrenalīns un sajūsma raksturo to, kāds bija piedzīvojums Visasdavanas.lv meitenēm drifta hallē. Bet pastāstīsim sīkāk, kādēļ ir vērts izmēģināt šo arī tev. Viss sākās ar instruktāžu par drošības noteikumiem un draudzīgu smaidu no zinošiem un kompetentiem darbiniekiem. Pirmā doma par mierīgu braucienu izgaist līdz ar kustības uzsākšanu. Drifta hallē līkumu ‘’izņemšana’’ bez aizrautības […]

Lasīt tālāk

10 aktīvās atpūtas piedāvājumi no dāvanu veikala Visasdavanas.lv

Pilnvērtīga atpūta ir ļoti svarīga mūsu dzīves sastāvdaļa. Tā nepieciešama, lai atgūtu spēkus pēc nogurdinoša darbu maratona, izrautos no ikdienas rutīnas un gūtu iedvesmu jauniem sasniegumiem.

Lasīt tālāk

Fantastiskas idejas, kā svētkos palutināt mammu

Tuvojas Māmiņdiena – vieni no gada sirsnīgākajiem svētkiem. Laipni vārdi, bučas un ziedu klēpji ir mazākais, kā varam pateikties mammai par viņas rūpēm un beznosacījumu mīlestību.

Lasīt tālāk