ideala davana

Kā atrast ideālu dāvanu Ziemassvētkos?

Neticami skaists un brīnumu pilns laiks – Ziemassvētku laiks, taču tā ir tikai šo svētku viena puse. Bieži vien otra ir steigas un satraukumu pilna, un tā nereti ietver arī dāvanu meklēšanas drudzi. Kā neapjukt un atrast patiesi lieliskas dāvanas saviem tuviniekiem, draugiem un kolēģiem? Mēs esam atklājuši dažus trikus, kas padarīs dāvanu meklēšanu daudz patīkamāku un garantēs lieliskas dāvanas atrašanu!

Neticami skaists un brīnumu pilns laiks – Ziemassvētku laiks, taču tā ir tikai šo svētku viena puse. Bieži vien otra ir steigas un satraukumu pilna, un tā nereti ietver arī dāvanu meklēšanas drudzi. Kā neapjukt un atrast patiesi lieliskas dāvanas saviem tuviniekiem, draugiem un kolēģiem? Tu, protams, vari jautāt viņiem, ko viņi vēlētos saņemt svētkos. Ja uz šo jautājumu saņem viennozīmīgu atbildi, vari iet un iegādāties šo dāvanu, taču dāvana zaudē pārsteiguma prieku. Mēs esam atklājuši dažus trikus, kas padarīs dāvanu meklēšanu daudz patīkamāku un garantēs lieliskas dāvanas atrašanu:

1. Meklē dāvanu draugam, brālim vai mammai? Sastādi sarakstu ar lietām, kas viņu interesē un kas viņu raksturo. Velti vismaz divas pilnas minūtes, lai sarakstītu uz lapas visas lietas, kas Tev ienāk prātā, pat šķietami vismuļķīgākās. Kad saraksts ir pabeigts, pārskati to un padomā, ko ar to saistītu Tu varētu uzdāvināt. Personiska dāvana garantēta!

2. Dāvini jaunu pieredzi. Viņš ir īsts garšu baudītājs? Vīna degustācija būs tieši laikā. Varbūt viņas kaislība ir fotografēšana? Fototūrisma pārgājiens neatstās vienaldzīgu. Ar jauniem piedzīvojumiem vienmēr trāpīsi mērķī!

3. Paseko līdzi viņa aktivitātēm sociālajos medijos. Kādiem zīmoliem viņš seko? Varbūt nesen piedalījies kādā konkursā? Varbūt dalījies ar kāda zīmola jaunajiem produktiem? Tās ir vistiešākās norādes uz vēlamajām dāvanām.

4. Personalizē. Atceries kādu kopīgu joku vai atgadījumu? Iegādājies kaut ko, ko sasaistīt ar pieredzēto. Uzglezno, uzraksti stāstu vai pat iedziedi dziesmu. Dāvanas ar personisku ieguldījumu vienmēr iepriecina. Ja nejūti spēcīgu radošo noskaņojumu, vari pasūtīt, lai dāvanu izgatavo profesionāļi. Piemēram, kanvas pulkstenis ar fotogrāfiju būs īpaša dāvana kādam, kuram vienmēr svarīgi paspēt.

5. Uzdod sev jautājumu – ko šim cilvēkam tiešām vajag? Arī tad, ja šķiet, ka viņam neko nevajag, paskaties uz šo jautājumu plašāk. Piemēram, kā trūkst veiksmīgam uzņēmējam? Laika! Ir virkne dažādu rīku, kas ļauj to pavadīt efektīvāk. Varbūt viņam nepieciešama kārtīga atpūta? Atpūta SPA būs kā svētība.

Lai ko arī Tu izlemtu, meklējot dāvanu, domā par šo cilvēku. Dāvanas vērtību rada tieši personiskā attieksme. Un, tici vai ne, bet tā sagādāsi sev patiesu dāvanu meklēšanas un dāvināšanas prieku! Mierīgu un skaistu šo svētku laiku!

15/12/2015
Kategorija Dāvana, Padomi |Tagi ,

Iepazīsti tricekļa jaudu

  Emocijas, adrenalīns un sajūsma raksturo to, kāds bija piedzīvojums Visasdavanas.lv meitenēm drifta hallē. Bet pastāstīsim sīkāk, kādēļ ir vērts izmēģināt šo arī tev. Viss sākās ar instruktāžu par drošības noteikumiem un draudzīgu smaidu no zinošiem un kompetentiem darbiniekiem. Pirmā doma par mierīgu braucienu izgaist līdz ar kustības uzsākšanu. Drifta hallē līkumu ‘’izņemšana’’ bez aizrautības […]

Lasīt tālāk

10 aktīvās atpūtas piedāvājumi no dāvanu veikala Visasdavanas.lv

Pilnvērtīga atpūta ir ļoti svarīga mūsu dzīves sastāvdaļa. Tā nepieciešama, lai atgūtu spēkus pēc nogurdinoša darbu maratona, izrautos no ikdienas rutīnas un gūtu iedvesmu jauniem sasniegumiem.

Lasīt tālāk

Fantastiskas idejas, kā svētkos palutināt mammu

Tuvojas Māmiņdiena – vieni no gada sirsnīgākajiem svētkiem. Laipni vārdi, bučas un ziedu klēpji ir mazākais, kā varam pateikties mammai par viņas rūpēm un beznosacījumu mīlestību.

Lasīt tālāk