ideala davana

Kā atrast ideālu dāvanu Ziemassvētkos?

Neticami skaists un brīnumu pilns laiks – Ziemassvētku laiks, taču tā ir tikai šo svētku viena puse. Bieži vien otra ir steigas un satraukumu pilna, un tā nereti ietver arī dāvanu meklēšanas drudzi. Kā neapjukt un atrast patiesi lieliskas dāvanas saviem tuviniekiem, draugiem un kolēģiem? Mēs esam atklājuši dažus trikus, kas padarīs dāvanu meklēšanu daudz patīkamāku un garantēs lieliskas dāvanas atrašanu!

Neticami skaists un brīnumu pilns laiks – Ziemassvētku laiks, taču tā ir tikai šo svētku viena puse. Bieži vien otra ir steigas un satraukumu pilna, un tā nereti ietver arī dāvanu meklēšanas drudzi. Kā neapjukt un atrast patiesi lieliskas dāvanas saviem tuviniekiem, draugiem un kolēģiem? Tu, protams, vari jautāt viņiem, ko viņi vēlētos saņemt svētkos. Ja uz šo jautājumu saņem viennozīmīgu atbildi, vari iet un iegādāties šo dāvanu, taču dāvana zaudē pārsteiguma prieku. Mēs esam atklājuši dažus trikus, kas padarīs dāvanu meklēšanu daudz patīkamāku un garantēs lieliskas dāvanas atrašanu:

1. Meklē dāvanu draugam, brālim vai mammai? Sastādi sarakstu ar lietām, kas viņu interesē un kas viņu raksturo. Velti vismaz divas pilnas minūtes, lai sarakstītu uz lapas visas lietas, kas Tev ienāk prātā, pat šķietami vismuļķīgākās. Kad saraksts ir pabeigts, pārskati to un padomā, ko ar to saistītu Tu varētu uzdāvināt. Personiska dāvana garantēta!

2. Dāvini jaunu pieredzi. Viņš ir īsts garšu baudītājs? Vīna degustācija būs tieši laikā. Varbūt viņas kaislība ir fotografēšana? Fototūrisma pārgājiens neatstās vienaldzīgu. Ar jauniem piedzīvojumiem vienmēr trāpīsi mērķī!

3. Paseko līdzi viņa aktivitātēm sociālajos medijos. Kādiem zīmoliem viņš seko? Varbūt nesen piedalījies kādā konkursā? Varbūt dalījies ar kāda zīmola jaunajiem produktiem? Tās ir vistiešākās norādes uz vēlamajām dāvanām.

4. Personalizē. Atceries kādu kopīgu joku vai atgadījumu? Iegādājies kaut ko, ko sasaistīt ar pieredzēto. Uzglezno, uzraksti stāstu vai pat iedziedi dziesmu. Dāvanas ar personisku ieguldījumu vienmēr iepriecina. Ja nejūti spēcīgu radošo noskaņojumu, vari pasūtīt, lai dāvanu izgatavo profesionāļi. Piemēram, kanvas pulkstenis ar fotogrāfiju būs īpaša dāvana kādam, kuram vienmēr svarīgi paspēt.

5. Uzdod sev jautājumu – ko šim cilvēkam tiešām vajag? Arī tad, ja šķiet, ka viņam neko nevajag, paskaties uz šo jautājumu plašāk. Piemēram, kā trūkst veiksmīgam uzņēmējam? Laika! Ir virkne dažādu rīku, kas ļauj to pavadīt efektīvāk. Varbūt viņam nepieciešama kārtīga atpūta? Atpūta SPA būs kā svētība.

Lai ko arī Tu izlemtu, meklējot dāvanu, domā par šo cilvēku. Dāvanas vērtību rada tieši personiskā attieksme. Un, tici vai ne, bet tā sagādāsi sev patiesu dāvanu meklēšanas un dāvināšanas prieku! Mierīgu un skaistu šo svētku laiku!

15/12/2015
Kategorija Dāvana, Padomi |Tagi ,

5 veidi, kā padarīt Valentīndienu īpašāku, kā jebkad iepriekš

Valentīndiena ir laiks, kad atzīstamies savās jūtās iecerētajiem vai atgādinām, cik ļoti mīlam, sev tuviem cilvēkiem. Konfektes un ziedu pušķi ir lieliski, taču vēl tik daudz veidu, kā likt mīļotā cilvēka sirsniņai iepukstēties vēl straujāk! Lūk, 3 veidi, kā padarīt šo Valentīndienu par neaizmirstamu!

Lasīt tālāk

Sevi ir nepieciešams mīlēt un palutināt

Par sevi aizmirstam visbiežāk. Ir darbs, ikdiena, pienākumi, steiga, sava deva stresa un uztraukumu, un tas viss krietni vien spēj ietekmēt kā mūsu veselību un noskaņojumu, tā skaistumu un pašsajūtu.

Lasīt tālāk

3 oriģinālas Ziemassvētku dāvanu idejas

Pirmssvētku steigā atrast neredzētu, interesantu un oriģinālu dāvanu nepavisam nav viegli. Sevišķi, ja laika atlicis maz un ja ar kādu cilvēku esi pavadījis kopā jau daudzus gadus un kopā nosvinēti arī daudzi Ziemassvētki. Šādā gadījumā interesantu un oriģinālu dāvanu ideju saraksts var tikt izsmelts.

Lasīt tālāk