Labākā dāvanu izvēle

Ko dāvināt bērnudārza gaitas biedzot?

Bērnu dārza izlaidums ir pirmā svarīgā dzīves posma noslēgums, par kuru bērnu vienmēr gribās īpaši apbalvot ar skaistu, sen kārotu dāvanu. Dāvanas bērnam bērnudārza izlaidumā var būt vēl bērnišķīgas un mīļas, jo šis ir pēdējais brīdis, pirms bērns uzsāk skolēna dzīves gaitas un viņam būs jābūt apzinīgākam un pieaugušākam. Lasīt tālāk

Labākā ideja, ko dāvināt izlaidumā bērnam, ir kāds skaists un stilīgs aksesuārs, ko, iespējams, bērns varēs uzvilkt pirmajā skolas dienā. Puikām tas varētu būt stilīgs tauriņš, bet meitenēm – rokassprādze no pērlītēm vai ķēdīte ar smalku kristāla kuloniņu maigi rozā krāsā.
Laba ideja, ko dāvināt bērnudārza izlaidumā ir bērnu foto sesija – profesionāls fotogrāfs studijā iemūžinās mazo absolventu, lai pēc tam par piemiņu no šī svarīgā dzīves posma būtu skaistas fotogrāfijas. Šādu dāvanu bērnudārza izlaidumā var papildināt ar foto albumu vai rāmīti no koka, uz kura iegravēts skolnieka vārds.
Vienalga, vai dāvanas izlaidumā jāizvēlas puikam vai meitenei, tai būtu jābūt tādai, kas paliek par piemiņu vēl ilgu laiku. Laba dāvana bērnudārza izlaidumā ir īpaša atmiņu kastīte, individuāli, rokām veidota, ar bērna vārdiņu.
Dāvanas bērnam izlaidumā var būt kāds nieciņš, ko izmantot nākotnē, skolas gaitas uzsākot – zīmēšanas komplekts, penālis, sporta soma vai telefona maciņš. Vai arī kāda noderīga lieta pirmklasnieka istabas piemērošanai skolas gaitām. Piemēram, lieliska ideja, ko dāvināt pirmklasniekam, ir rakstāmgalds vai krēsls, tāfele, lietošanai mājās, stilīga galda lampa vai gaismiņu virtenes vai skaisti koka plaukti, kas papildinās istabas interjeru.