Labākā dāvanu izvēle

Uzdāvini Ziemassvētku brīnumu

Aukstākais un baltākais gada laiks nāk ar skaistākajiem un sirsnīgākajiem gada svētkiem – Ziemassvētkiem. Un visiem labi zināms, ka Ziemassvētki bez dāvanas nebūtu īsti Ziemassvētki. Jā, Ziemassvētku dāvanas gaida visi, bet visvairāk – tieši bērni. Par viņiem šajos svētkos vajadzētu padomāt īpaši, lai Ziemassvētku brīnums piepildītos un bērnu acīs mirdzētu prieks. Lasīt tālāk

Labākās dāvanas bērnam Ziemassvētkos ir tās, ko viņš iepriekš izteicis vēlēšanos saņemt. Dāvana bērnam Ziemassvētkos ir kā brīnuma apliecinājums – viņš rakstījis vēstuli Ziemassvētku vecītim, izsakot savu lielāko vēlēšanos, un Ziemassvētku vakarā zem eglītes saņem tieši kāroto dāvanu. Tas var būt jebkas – spēles, rotaļlietas, bērnu istabas interjera priekšmeti, grāmatas. Galvenais – dāvanai jāpiepilda bērna vēlēšanās.
Oriģināla ideja, kādas dāvanas Ziemassvētkos bērnam izvēlēties, ir dāvanu kartes dažādām aktivitātēm. Piemēram, deju vai sporta nodarbībām, peldēšanai, slēpošanai vai kādas jaunas aktivitātes apgūšanai. Lieliska dāvana dēlam Ziemassvētkos būs ieejas karte kvestu spēlē, ko var izmantot kopā ar saviem draugiem. Tā ir atjautības spēle, kurā jārisina mīklas, lai izpildītu kādu uzdevumu. Toties skaista dāvana meitai Ziemassvētkos var būt kāds skaists aksesuārs, piemēram, pērlīšu rokassprādze vai skaists kaklā karināms kuloniņš.
Ziemassvētku dāvanas bērnam var nebūt lielas vai daudz, bet tām noteikti jābūt īpašām un sen kārotām. Izvēloties dāvanu bērnam, vislabāk paļauties uz saviem instinktiem, jo tiešu jūs savus bērnus pazīsties vislabāk un ziniet, kādas dāvanas Ziemassvētkos tiem sagādās vislielāko prieku!