Dāvanas sievietei vecmeitu ballītē

Atrodi gana pikantu vai romantisku dāvanu sievietei vecmeitu ballītē! Viņa noteikti būs sajūsmā! 

Labākā dāvanu izvēle

Dāvanā - labākā vecmeitu ballīte!

Ja kāzas var uzskatīt par svarīgāko notikumu pāra dzīvē, tad vecmeitu ballīte viennozīmīgi ir jautrakais pasākums līgavas dzīvē pirms kāzām. Tā ir lielā izdevība kopā ar draudzenēm izdzīvot neaizmirstamu piedzīvojumu, vēl pēdējo reizi vecmeitas statusā. Lai šis notikums būtu patiesi neaizmirstams, ir daudz iespēju, ko vecmeitai pirms ballītes dāvināt. Lasīt tālāk

Vecmeitu ballīte ir tas notikums, kurā draudzenes likt lietā savu izdomu un oriģinalitāti. Ballītes mūsdienās jau sen ir kas vairāk par parastu kopā sanākšanu kādā bārā vai restorānā. Pašlaik modē ir doties brīvā dabā, meklējot dažādas atrakcijas un fiziskas aktivitātes svaigā gaisā vai noīrēt atputas kompleksu pie dabas, kurā pavadīt vairākas dienas. Lieliska ideja ballītei ir doties visām kopā nelielā ceļojumā, ar vairākiem pieturas punktiem, kuros tiek veiktas dažādas aktivitātes. Piemēram, lidojums ar paraplānu, brauciens ar motorlaivu, kuru stūrē izskatīgs kapteinis, Latvijā ražotu vīnu degustācijas apmeklējums vai izsmalcinātas vakariņas. Dienas laikā iespējams izspēlēt dažādas jautras un pikantas spēles pieaugušajiem, piemēram, liekot vecmeitai vākt nepzīstamu vīriešu telefonunumurus vai malkot kokteiļus no neķītras formas krūzes.
Parasti šī pasākuma scenārija galvenā sastāvdaļa ir īpašas spēles ballītei. Tādēļ laba ideja dāvanai vecmeitai ir kāda jautra spēle, piemēram, alkoholiskā rulete vai klaiskās spēles “Tornis” jeb “Jenga”, kura sagāšanās gadījumā zaudētājai jāizdzer glāze dzēriena.
Smieklīga un jautra dāvana vecmeitai, ko pasniegt ballītes laikā, ir dažādas kāršu vai metamo kauliņu spēles pieaugušajiem, piemēram, kārtis ar Kamasutras attēliem.
Dažādas idejas, ko darīt vecmeitu ballītē, var smelties no aktīvo un sportisko aktivitāšu piedāvājuma. Lieliska dāvana līgavanai būs izklaide kopā ar draudzenēm. Piemēram, brauciens ar kvadracikliem pa mežu instruktoru pavadījumā, airēšana ar SUP dēli, vindsērfinga nodarbība vai pat klinšu kāpšanas seanss. Šādas aktivitātes padarīs vecmeitu ballīti par smiekīgu pasākumu, kurā meitenēm ļauts izmēģināt spēkus neierastās nodarbēs.
Vēl labas vecmeitu ballītes idejas ir kvesta spēles jeb “escape room”, sevišķi, ja ballīte tiek svinēta Rīgā. Tās būs atrakcijas ballītei ar īstu sacensības garu – kura draudzeņu komanda izrādīsies atjautīgāka un izkļūs no slēgtās istabas ātrāk?
Vecmeitu ballītei būtu jākļūst par neaizmirstamu un oriģinālu piedzīvojumam, kurā katra vecmeita izbauda aktivitātes un atrakcijas, kas tieši viņai sagādā vislielāko prieku.