Labākā dāvanu izvēle

Interesantas dāvanas jauniešiem Lieldienās!

Koši krāsotas olas, dzelteni cāļi un pūkaini zaķi, sarkanīgi pūpolu zari un pirmās sniegpulkstenītes – Lieldienas ir pavasara vēstesis, un šo svētku svinēšanai raksturīgas daudzas interesantas tradīcijas. Viena no tām ir došanās ciemos pie radiem vai draugiem. Un šādā reizē bieži meklējam dāvanu, ko ciemakukuļa vietā aizvest visiem mājiniekiem, tostarp arī jauniešiem. Lasīt tālāk

Dāvana jaunietim Lieldienās varbūt kāds pavisam neliels nieciņš saistīts ar svētku specifiku. Piemēram, personalizēts t-krekls ar Lieldienu tematiku vai skaista krūze ar cāļiem, zaķiem vai pavasara ziediem.
Laba dāvana jaunietim Lieldienās būs gardas, rokām gatavotas konfektes vai cepumi – svētkos saldumu nekad nevar būt par daudz.
Bet ja Lieldienas sakrīt ar kādiem lielākiem svētkiem, tad jāmeklē pamatīgāka dāvana. Šādā reizē lieliska ideja būs dāvināt Lieldienās aktīvu atpūtu, piemēram, izjādi ar zirgu skaistajā Latvijas dabā. Vai laivu brauciens, ko var izmantot jau agrā pavasarī. Jauniešiem šobrīd aktuāla ir braukšana ar SUP dēļiem, kā arī laba dāvana Lieldienās būs slēpošanas trases karte – vēl paspēt noķert pēdējos ziemas priekus.
Oriģināla ideja, ko dāvināt Lieldienās ir īpašie Lieldienu ceļojumi. Tās var būt organizētas grupu ekskursijas pa skaistākajām Latvijas vietām, piedāvājot dažādas aktivitātes – maizes cepšanu, muzeju apmeklējumiem.
Tomēr ekskursijas Lieldienās var organizēt arī pats – sastādīt maršrutu, kas būs īpaši saistošs tieši jaunietim, un iegādāties kuponus vai dāvanu karti kādā viesnīcā vai kempingā, kā arī paredzēt interesantu aktivitāti pa ceļam. Piemēram, pieturu Siguldā un nobraucienu ar bobsleja kamanām. Šāda dāvana jaunietim Lieldienās būs interesants piedzīvojums, kas paliks atmiņā vēl ilgi pēc Lieldienu nosvinēšanas.