Labākā dāvanu izvēle

Pārsteidz tēti Tēvu dienā ar oriģinālu dāvanu

Pamazām Latvijā ienāk tāda skaista tradīcija, kā Tēvu dienas svinēšana. Mūsdienās nav noliedzama vīriešu svarīgā loma bērnu audzināšanā un apbrīnojamā enerģija, ar kādu tēvi piedalās savu atvašu lološanā un audzināšanā. Tādēļ tēvi noteikti ir pelnījuši savu īpašo dienu, un apsveikumus un dāvanas Tēvu dienā! Lasīt tālāk

Ko dāvināt Tēvu dienā ir pavisam vienkāršs jautājums. Labākā dāvana būs mīlestība, pateicība un atzinība par viņu dienu no dienas veikto darbu. Šī atzinība var būt gan kāda mīļa nieciņa vai dāvanu kartes formā, gan kādas lielas, sen kārots dāvanas izskatā. Dāvanas vīrietim tēvu dienā ir ļoti dažādas, katrai gaumei un maciņam iespējams atrast ko piemērotu. Lieliska dāvana tētim ir t-krekls ar uzrakstu, kas ļaus viņam visai pasaulei parādīt, cik labs tēvs viņš ir. Piemēram, “Labākais tētis pasaulē” vai “ Mans tētis – supervaronis”. Šādus krekliņus iepsējams jau iegādāties gatavus vai arī izveidot oriģinālu dāvanu un izvēlēties personisku apdruku t-kreklam.
Tēvu diena var tikt nosvinēta kopā. Tad labākā dāvana būs dāvanu karte kādā restorānā vai SPA atpūtas centrā. Dodoties uz šādu vietu būs iespējams kopīgi izbaudīt atpūtu, pavadīt laiku un iegūt skaistas atmiņas.
Skaists apsveikums Tēva dienā var būt kas tāds, ko tētis jau sen kārojis izmēģināt, piemēram, lidojums ar deltaplānu, lidmašīnu vai paraplānu virs Rīgas. Pozitīvas emocijas un skaistas atmiņas visai ģimenei no Tēvu dienas radīs īpaša ģimenes fotosesija.
Jāatceras, dāvana Tēva dienā ir mūsu mīlestības un pateicības apliecinājums, tādēļ svarīgākajam dāvanas izvēles faktoram būtu jābūt tēta gaumei – izvēloties dāvanu uzdod sev jautājumu – kas manam tētim sagādā vislielāko prieku? Tad dāvana tiks novērtēta un sagādās patiesu prieku!