Dāvanas bērnam Lieldienās

Dāvanas bērniem - interesantas un aizraujošas dāvanas un dāvanu idejas bērniem dzimšanas dienā, vārda dienā un citos svētkos. Izvēlies īsto dāvanu! 

Labākā dāvanu izvēle

Ko Lieldienās dāvināt bērniem?

Koši krāsotas olas, dzelteni cāļi un pūkaini zaķi, sarkanīgi pūpolu zari un pirmās sniegpulkstenītes – Lieldienas ir pavasara vēstesis, un šo svētku svinēšanai raksturīgas daudzas interesantas tradīcijas. Viena no tām ir došanās ciemos pie radiem vai draugiem. Un šādā reizē bieži meklējam dāvanu, ko ciemakukuļa vietā aizvest visiem mājiniekiem un galvenais - bērniem. Lasīt tālāk

Dāvana bērniem Lieldienās varbūt kāds pavisam neliels nieciņš saistīts ar svētku specifiku. Piemēram, t-krekls ar personaizētu apdruku ar Lieldienu tematiku vai skaista krūze ar cāļiem, zaķiem vai pavasara ziediem.
Labas dāvanas bērnam Lieldienās būs gardas, veselīgas konfektes, gatavotas no dabīgām sastāvdaļām vai cepumi – jo svētkos saldumu nekad nevar būt par daudz, sevišķi bērniem.
Bet, ja Lieldienas sakrīt ar kādiem lielākiem svētkiem, piemēram, bērna dzimšanas dienu vai vārda dienu, tad jāmeklē pamatīgāka dāvana. Šādā reizē lieliska ideja būs dāvināt Lieldienās aktīvu atpūtu, piemēram, izjādi ar zirgu skaistajā Latvijas dabā. Vai laivu braucienu, ko var izmantot jau agrā pavasarī. Kā arī laba dāvana Lieldienās bērnam būs slēpošanas trases karte – vēl paspēt noķert pēdējos ziemas priekus un apgūt vai uzlabot slēpošanas prasmes. Brīnišķīgs Lieldienu pārsteigums bērnam būs krāsainās gaismu virtenes, kas atgādina košas Lieldienu olas un būs oriģināls istabas dekors visu cauru gadu.
Oriģināla ideja, ko dāvināt Lieldienās ir īpašie Lieldienu ceļojumi. Tie var būt kā organizētas grupu ekskursijas pa skaistākajām Latvijas vietām, piedāvājot dažādas, bērniem saistošas aktivitātes – maizes cepšanu, muzeju apmeklējumu, orientēšanās spēles dabā, u.tml.
Tomēr ģimenes ekskursijas Lieldienās var organizēt arī pats – sastādīt maršrutu, kas būs interesants bērniem, un iegādāties kuponus vai dāvanu karti kādā viesnīcā vai kempingā, kā arī paredzēt interesantas aktivitātes pa ceļam.
Laba ideja, ko darīt Lieldienās, ir noorganizēt kopīgu ģimenes fotosesiju, kurā bērni varēs iejusties dažādos tēlos, un rezultāts būs skaistas fotogrāfijas, kas paliks par atmiņu.
Tāpat laba doma, ko darīt Lieldienās, ir doties uz kādu organizētu pasākumu ar koncertiem un dažādām svētku aktivitātēm. Šādi pasākumi katrud gadu notiek, piemēram, Brīvdabas muzejā.