Labākā dāvanu izvēle

Sālsmaizes dāvana mājokļa skaistumam

Pārvākšanās uz jaunu dzīvesvietu mēdz būt kā jaunas dzīves uzsākšana. Jaunas telpas, jauns interjers, jauns rajons – tā ir perfekta izdevība sakārtot savas lietas, atbrīvoties no liekā un iegādāties ko jaunu. Tieši tādēļ tiek rīkota – tā ir lieliska izdevība saņemt dāvanā no draugiem tieši to, kas visairāk nepieciešams jaunajā mājvietā. Lasīt tālāk

Bet ko dāvināt sālsmaizei, ja esam ielūgti uz šādu pasākumu? Protams – noderīgas lietas jaunajam mājoklim! Dāvanas sievietei sālsmaizei var būt jebkas, kas noderēs jaunajā dzīves vietā. Dāvana var būt gan smieklīga un uztverama kā joks, gan praktiska un ikdienā pielietojama, gan vienkārši skaists interjera papildinājums. Vislabāk, pirms došanās uz sālsmaizi, ir painteresēties – kas mājokļa īpašniecei ir nepieciešams vai ko viņa vēlas. Jo visiem labi zināms, ka pārvākšanās var būt dārgs process, un saimniecei pašai varbūt grūti atļauties nopirkt visu nepieciešamo uzreiz.
Toties situācijā, kad sālsmaize ir vairāk simbolisks pasākums un jaunajai saimniecei viss sadzīvē nepieciešamais jau ir, labākā dāvana būs kāds pievilcīgs interjera priekšmets. Piemēram, lukturis ar svecēm intīmas vai romantiskas noskaņas radīšanai. Vai kāda oriģināla glezna, piemēram – sivietes portreta karikatūras zīmējmums pēc pasūtījuma. Šāda sālsmaizes dāvana piešķirs jaunajam mājoklim individuālu elpu.
Sālsmaizes dāvanas sievietei var būt arī kāds prakstisks priekšmets, piemēram, skaistas glāzes. Labi noderēs skaistas kafijas krūzes. Bet, ja gribam tikai kādu pavisam nelielu nieku, tad vienmēr ispējams uzdāvināt gardas konfektes vai Latvijā ražotu pudeli vīna.
Interesantas dāvanas varbūt Latvijā ražoti dizaina priekšmeti, piemēram, svečturi ar latvju rakstiem vai krāsainas gaismas virtnes.
Lai kādu dāvanu mēs neizvēlētos sievietei sālsmaizei – galvenais ir paust jaunā mājokļa apbrīnu un censties, lai dāvana ir skaists tā papildinājums!