Labākā dāvanu izvēle

Uzdāvini vecpuišu ballītē aizraujošu piedzīvojumu

Ja kāzas var uzskatīt par svarīgāko notikumu līgavas dzīvē, tad vecpuišu ballīte noteikti ir svarīgākais brīdis līgavaiņa dzīvē. Tā ir lielā izdevība kopā ar draugiem izdzīvot neaizmirstamu piedzīvojumu, vēl pēdējo reizi vecpuiša statusā. Lai šis notikums būtu patiesi neaizmirstams, ir daudz iespēju, ko vecpuisim pirms ballītes dāvināt. Lasīt tālāk

Vecpuišu ballīte ir tas notikums, kurā draugiem likt lietā savu izdomu un oriģinalitāti. Ballītes mūsdienās jau sen ir kas vairāk par parastu kopā sanākšanu kādā bārā vai krogā. Pašlaik modē ir doties brīvā dabā, meklējot dažādas atrakcijas un fiziskas aktivitātes svaigā gaisā – tās izaicina vecpuiša drosmi, rada adrenalīnu un pozitīvas emocijas. Lieliska ideja ballītei ir doties visiem kopā nelielā ceļojumā, ar vairākiem pieturas punktiem, kuros tiek veiktas dažādas aktivitātes. Piemēram, lidojums ar paraplānu no rīta, brauiens ar motorlaivu turpinājumā, alus degustācijas apmeklējums pēcpusdienā un mobilas pirts baudīšana dienas nobeigumā. Dienas laikā iespējams izspēlēt dažādas jautras spēles pieaugušajiem, piemēram, liekot vecpuisim vākt nepzīstamu meiteņu skūpstus vai telefonu numurus.
Parasti šī pasākuma scenārija galvenā sastāvdaļa ir īpašas spēles ballītei. Tādēļ laba ideja dāvanai vecpuisim ir kāda jautra spēle, piemēram, alkoholiskā rulete vai klaiskās spēles “Tornis” jeb “Jenga” ballīšu versija - torņa sagāšanās gadījumā zaudētājam jāizdzer glāze dzēriena.
Smieklīga un jautra dāvana vecpusim, ko pasniegt ballītes laikā ir dažādas kāršu vai metamo kauliņu spēles pieaugušajiem, piemēram, kārtis ar Kamasutras attēliem.
Labas idejas vecpuišu ballītei var smelties no aktīvo un sportisko aktivitāšu piedāvājuma. Lieliska izklaide kopā ar draugiem būs brauciens ar kvadracikliem pa mežu, airēšana ar SUP dēli, vindsērfinga nodarbība vai klinšu kāpšanas seanss. Šādas aktivitātes padarīs vecpuišu ballīti par aizraujošu, īstu vīru piedzīvojumu.
Vēl interesantas vecpuišu ballītes idejas ir kvesta spēles jeb “escape room”, sevišķi, ja ballīte tiek svinēta Rīgā. Tās būs atrakcijas ballītei ar īstu sacensības garu – kura draugu komanda izrādīsies atjautīgāka un izkļūs no slēgtās istabas ātrāk?
Vecpuišu ballītei būtu jākļūst par neaizmirstamu un oriģinālu piedzīvojumam, kurā katrs vecpuisis izbauda aktivitātes un atrakcijas, kas tieši viņam sagādā vislielāko prieku.