Dāvana vīrietim vārda dienā

Ko dāvināt vīrietim vārda dienā? Mums ir idejas labākajām dāvanām vārda dienā vīrietim! Viņš noteikti būs patīkami pārsteigts par kādu no šīm dāvanām! 

Labākā dāvanu izvēle

Labākā vārda dienas dāvana - uzmanības apliecinājums

Latvieši ir vieni no salīdzinoši nedaudzajām tautām, kurās dzīva ir vārda dienu svinēšanas tradīcija! Un kādēļ gan neiepriecināt sevi ar vēl vieniem svētkiem gadā? Ikdienas rutīna ir pārāk vienmuļa, tādēļ mēs esam par visu svētku svinēšanu - ar ziediem, draugiem, kūkām un dāvanām. Tādēļ lūk, dažas oriģinālas idejas, ko dāvināt vīrietim vārda dienā. Lasīt tālāk

Vārda dienas dāvanas var nebūt tik grandiozas vai dārgas kā dzimšanas dienas dāvanas. Šie ir svētki, kuros svarīgi izrādīt uzmanību un sagādāt jubilāram prieku. Tādēļ laba dāvana vīrietim vārda dienā būs kāds smieklīgs nieciņš, kas praktiski pielietojams viņa ikdienā. Piemēram, personalizēta krūze ar smieklīgu uzrakstu vai īpaša kaste alus pudelēm ar ērtu attaisāmo. Vīriešiem ar labu humora izjūtu patiks t-krekls ar asprātīgu uzrakstu, bet tiem, kas piekopj izsmalzcinātu ārejo stilu – stilīgs tauriņš ar latvju zīmēm.
Idejas dāvanām vārda dienā var smelties, padomājot par vīrieša ikdienas gaitām un nodarbēm – hokeja fanam pašā laikā būs cepure ar Dinamo Rīga emblēmu vai alus ķivere. Autobraucējiem noderēs oriģināls atslēgu piekariņš, kuru, pazaudēšanas gadījumā, iespējams atrast ar mobilās aplikācijas palīdzību. Tiem, kam patīk atpūta pie dabas, lieliska dāvana vārda dienā būs izbrauciens ar kanoe laivu vai dāvanu karte izjādei ar zirgiem. Romatiskam vīrietim patiks dāvanā saņemt dāvanu karti vakariņām restorānā vai pirts kompleksa apmeklējumam diviem.
Lieliska vārda dienas dāvana vīrietim ir vizītkaršu etvija un smalka pildspalva – tādai pielietojumu atradīs katrs vīrietis.
Smieklīga dāvana vārda dienā var būt karikatūras zīmējums – mākslinieks pēc fotogrāfijas uzzīmē jubilāra karikatūru, kuru pēc tam iespējams ierāmēt un pielikt mājās vai birojā pie sienas.
Oriģinālas idejas, ko dāvināt vīrietim vārda dienā, nav grūti atrast – atliek vien saprast, kas jubilāru iepriecinās visvairāk. Un atcerēties, ka vārda dienas svinēšanai ir simboliska nozīme un ka svētku nekad nevar būt par daudz!