Labākā dāvanu izvēle

Uzdāvini kāzās emocijas un skaistas atmiņas

Kāzas viennozīmīgi ir viens no svarīgākajiem dzīves notikumiem. Tās ir svinības, kurās tiek ieguldīta liela enerģija, daudz laika un mīlestības. Ne tikai no jaunlaulāto puses, kuriem šī diena ir kā sapņa piepildījums, bet arī no visu ielūgto viesu puses, kuri šo notikumu gaida ar patiesu prieku un skaistām emocijām. Lasīt tālāk

Tomēr, reizēm gadās, ka viesu pozitīvās emocijas nedaudz aizēno nevajadzīgs satraukums par tēmu – ko jaunajam vīram kāzās dāvināt? Patiesi – piemērotas kāzu dāvanas izvēle vīrietim var būt ļoti grūts uzdevums, sevišķi mūsdienās, kad šķiet – jaunajam pārim mājās jau viss ir. Šādā situācijā iesakām ņemt talkā radošumu un izvēlēties kādu oriģinālu kāzu dāvanu.
Skaistākais, ko vīrietim var uzdāvināt viņa kāzās ir kāda pieredze, ko baudīt kopā ar jauno sievu – vienalga, vai tas būtu kas pilnīgi jauns, ko neviens no jaunā pāra vēl nekad nav darījis, vai arī kas tāds, ko viņi jau izmēģinājuši un kas viņiem sagādā patiesu prieku. Kopīgi pavadītam laikam un pieredzēm ir milzīga vērtība, tādēļ lieliska dāvana vīrietim kāzās būs kopīga atpūta. Var dāvināt SPA atpūtu pārim, kas iekļauj dažādas procedūras, ko izbaudīt kopā – masāžas, pirtis, burbuļvannas, nakšņošanu kādā greznā viesnīcā, kas iekārtota muižā vai pilī, kā arī romatiskas vakariņas izmsalcinātā restorānā. Šīs ir kāzu dāvanas idejas, kas patiks ne tikai vīram un sievai, bet arī būs piemērotas kā dāvanas vecākiem kāzās. Jaunā pāra vecāki pēc kāzām varēs atpūsties un relaksēties, šī būs lieliska pateicības dāvana.
Atpūta viesnīcā un ekskursija būs laba dāvana kāzās, jo pēc tās nāks medusmēneša ceļojumi un šādā mini ekskursijā jaunais pāris varēs sagatavoties tālākam ceļam.
Tomēr, ja jaunais pāris ir pēc dabas aktīvāki, viņiem labāk varētu patikt aktīva piedzīvojuma saņemšana dāvanā, piemēram, kopīgs lidojums ar gaisa balonu vai deltaplānu, izjāde ar zirgiem, izbrauciens ar kvadracikliem vai pat klinšu kāpšana.
Vēl lieliska ideja, ko dāvināt kāzās vīrietim, ir kopīga pēckāzu fotosesija – pirmās kopīgās fotogrāfijas vīra un sievas statusā.
Ja tomēr skaidri zināms, ka jaunlaulātie ir prakatiskas dabas cilvēki, tad labāka dāvana varētu būt kāds skaists un gaumīgs interjera priekšmets, ko novietot savā kopīgajā mājoklī un kas atgādinātu par kāzu dienu, piemēram, gleznots abu portrets vai karikatūra.
Iespējas, ko dāvināt kāzās ir daudz un dažādas – tikai jāsaprot, kas saderinātajiem vislabāk patiktu un jābūt oriģinālam dāvanas izvēlē.