Labākā dāvanu izvēle

Saki "paldies!" ar skaistu dāvanu

Paldies ir tas maģiskais vārds, kuru ikdienā varbūt reizēm lietojam par maz. Katram ir svarīgi to dzirdēt un zināt, ka viņa darbi ir novērtēti. Vēl patīkamāk, ja mūsu ieguldītais laiks un enerģija kādā notikumā, tiek novērtēta ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem. Vai šajā gadījumā – ar nelielu pateicības dāvanu. Lasīt tālāk

Labas pateicības dāvanas sievietei būs dāvanu karte atpūtai. Piemēram, SPA kompleksa apmeklēšanai vienatnē vai kopā ar mīļoto. Sieviete varēs relaksēties pirtīs, baseinā, burbuļvannā vai izbaudot masāžu, un atgūt enerģiju, kas patērēta, palīdzot organizēt kāzas vai darot kādu citu darbu, par kuru vēlamies izteikt pateicību.
Pateicība sievietei var tik izteikta arī ar kādu prakstisku dāvanu, kas būs noderīga ikdienā un atgādinās par šo skaisto notikumu. Piemēram, interesanta dizaina pulkstenis vai kāds interjera priekšmets. Pateicības dāvanu var arī piemklēt, vadoties pēc sievietes interesēm – ja viņai patīk gatavot ēst, tad lieliska ideja pateicības izteikšanai ir uzdāvināt smieklīgu, jautru priekšautu. Modes piekritējām noderīga dāvana būs skaistas, rokām gatavotas pērļu rotaslietas. Bet aktīvām meitenēm patiks dāvanu karte sporta klubā.
Bieži pēc skaisti pavadīta kopīga notikuma, piemēram kāzām vai vecmeitu ballītes, gribas saviem viesiem uzdāvināt kādu dāvaniņu par piemiņu. Pateicības dāvanas kāzu viesiem var būt visdažādākās, bet parasti labākā izvēle ir neliels, personalizēts nieciņš, ko var prakstiski pielietot. Kāzu dāvanas viesiem vislabāk būtu dalīt pēc dzimuma – kāzu dāvana sievietei lai ir savādāka, nekā vīrietim. Laba ideja sievietēm kāzās dāvināt kā piemiņu ir skaistu glāzi vai krūzi ar individuālu apdruku – sievietes vārdu, kāzu datumu, jaunā pāra iniciāļiem. Laba dāvana sievietei kāzās var būt arī smieklīgs t-krekls ar personalizētu apdruku, kas ļauj atcerēties kādu interesantu kāzu gatavošanas kuriozu.
Toties, ja jāizvēlas dāvanas vecākiem kāzās, tas laba ideja ir jaunā pāra fotogrāfija – ierāmēta skaistā rāmī, kas papildināt mājas interjeru un atgādinās par bērnu skaisto dienu.
Savukārt lieliskas pateicības dāvanas vedējiem ir nelieli ceļojumi un ekskursijas vai atpūta SPA viesnīcā ar pirts kompleksa un dažādu procedūru baudīšanu.
Pateicības dāvanai ir jābūt sirsnīgai, jāatgādina par svarīgo notikumu un jādod iespēja atpūsties!