Labākā dāvanu izvēle

Dāvana jaunajai māmiņai

Bērna piedzimšana jebkurā ģimenē ir viens no svarīgākajiem un skaistākajiem notikumiem dzīvē. Tas ir īpašs brīdis ne tikai jaunajiem vecākiem, bet arī citiem ģimenes locekļiem – vecvecākiem, tantēm un onkuļiem. Šo skaisto notikumu ierasts atzīmēt ar došanos raudzībās un skaistu, noderīgu dāvanu pasniegšanu jaunajiem vecākiem. Lasīt tālāk

Dāvana sievietei ar bērna piedzimšanu var būt gan kas tāds, kas noderētu pašai janajai mammai, gan arī kas tāds, kas vajadzīgs mazulim. Īpaši oriģināla dāvana jaunajai māmiņai ir sienas rotājums no koka, uzkura uzdrukāta bērniņa fotogrāfija un iegravēti svarīgākie dzimšanas dati. Šī būs gan tradicionāla dāvana bērna piedzimšanas svinībām, gan pieteikami oriģināla un neredzēta, lai pārsteigtu jauno māmiņu. Noderīga dāvana ar bērna piedzimšanu sievietei ir relaksējoša baseina un pirts apmeklējums – brīdī, kad jaunie vecāku pienākumi būs patērējuši sievietes pēdējo enerģiju, šāda dāvanu karte būs tieši laikā. SPA apmeklējumam var pievienot arī īpašu relaksējošu masāžu vai citu skaistumkopšanas procedūru. Jaunā mamma varēs atpūsties un veltīt pāris stundas tikai sev.
Domājot par jaundzimušo, iespējams izvēlēties dāvanu, kas noderēs bērna kopšanā, piemēram, mīkstu, krāsainu dvieli, uz kura izšūts bērna vārds. Vai arī dāvināt ko tādu, kas paliks kā patīkama atmiņa no bērna piedzimšanas, piemēram, ģimenes fotosesiju. Iegūtās fotogrāfijas var ierāmēt koka rāmītī ar bērniņa vārdu. Šāda dāvanu karte labi noderēs arī kā dāvana jaunajam tētim. Tāpat interesanta dāvana ar bērna piedzimšanu ir speciāls komplekts bērna pēdiņas vai rociņas nospieduma izveidošanai. Tas būs gan kā interesants interjera priekšemts bērnistabā, gan kā skaista atmiņa vēlāk bērnam pieaugot.