Labākā dāvanu izvēle

Dāvināt prieku

Dāvanas viens otram dāvinām pārēk reti – tikai noteiktās svētku dienās, dzimšanas vai vārda dienā. Bet dāvana ir kas tāds, kas sagādā milzu prieku gan tās saņēmējam, gan dāvinātājam, un tās dāvināt vajadzētu daudz biežāk – arī bez īpaša iemesla. Nelieli nieciņi, mazas, jautras un smieklīgas dāvaniņas, kas raisīs smaidus ir īstā atbilde, kad meklējam, ko dāvināt kādam, ko gribas pārsteigt. Lasīt tālāk

Dāvanām ne vienmēr jābūt liela apjoma, nopietni pārdomātām vai ļoti oficiālām. Tieši jautras dāvanas ir tās, kas sagādā lielāko prieku. Piemēram, dāvinot kādu spēli, ko iespējams spēlēt kopā ar draugiem, vienlaikus uzdāvinām arī kopīgu vakaru, pilnu smiekliem un jautrības. Tā var būt gan interesanta galda spēle, gan piedzīvojumu spēle realitātē, piemēram, kāds kvests jab izlaušanās spēle “escape room”. Labā laikā lieliska ideja, ko dāvināt, ir foto orientēšanās spēle Rīgā – sacensību gars un piedzīvojumi garantēti.
Ftosesija ir otra oriģināla iespēja, ko dāvināt. Tā sagādās daudz jautrības, vienalga vai būtu individuāls vai pārim paredzēts piedzīvojums, telpās vai brīvā dabā, vai pat zirga mugurā.
Labas dāvanas ir tās, kas sagādā pilnīgi jaunu, nebijušu pieredzi, un līdz ar to arī nebijušas emocijas un atmiņas pēc tam. Piemēram, privāts lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas vai lidojums ar deltaplānu diviem.
Oriģinālas dāvanas, ko dāvināt gan dažādos svētkos, gan gluži bez iemesla, nav grūti atrast, tikai jāizvēlas kas tāds, kas sagādās vislielāko jautrību!