Labākā dāvanu izvēle

Pārsteidz savus dzīves vīriešu dzimšanas dienā ar neaizmirstamu dāvanu

Dāvanas vīrietim dzimšanas dienā ir vienas no sarežģītākajām izvēlēm, ko nākas veikt katru gadu. Šķiet, ja sievietei var uzdāvināt teju jebko, tad atrast oriģinālu lietu, ko dāvināt vīrietim ir teju neiespējamā misija. Tomēr tā gluži nav, jo, liekot lietā mazliet atjautības un ņemot vērā dažus padomus, atrast labu dāvanu vīrietim ir tikpat viegli, kā iepriecināt sievietes. Lasīt tālāk

Meklējot, ko dāvināt vīrietim dzimšanas dienā, jāatceras, ka visas vīriešu dāvanas var iedalīt 3 kategorijās – jautrās, sportiskās, atpūtas. Tālāk atliek vien izvēlēties savam vīrietim vispiemērotāko, protams, ņemot vērā attiecības, kas jūs vieno.
Ja tiek meklēta dāvana vīram dzimšanas dienā, noteikti vajadzētu izvēlēties kaut ko personisku. Laba ideja dāvanai ir romatiska atpūta divatā. Šādi gan pārsteigsi viņu, gan varēsiet baudīt skaistus mirkļus kopā. Tiek piedāvāti daudzi atpūtas komplekti – SPA atpūta ar nakšņošanu viesnīcā vai romatiskas vakariņas viesnīcā. SPA atpūta ar masāžu vai sejas un ķermeņa procedūru. Šāda dāvana mīļotajam dzimšanas dienā ļaus atgūt enerģiju no ikdienas darbiem, palutināt sevi un izbaudīt savu īpašo dienu.
Laba dāvana vīrietim, kurš aizraujas ar sportiskām aktivitātēm, ir dāvanu karte kādam jaunam aktīvam piedzīvojumam. Piemēram, izbraucienam ar kvadracikliem vai lidojumam ar deltaplānu. Asas izjūtas un neaizmirstamas emocijas dzimšanas dienā garntētas!
Kad jāizvēlas dāvana puisim dzimšanas dienā, tad interesanta ideja ir mūsdienās lielu popularitāti ieguvušās kvesta spēles – tās ir norāžu meklēšanas un atjautības uzdevumu spēles, kuru mērķis ir izlauzties no slēgtas istabas, un kuras spēlējamas draugu grupā. Tas būs arī lielisks plāns, kā dzimšanas dienu nosvinēt kopā ar draugiem vai ģimeni.
Laba dāvana tētim dzimšanas dienā, piemēram, ir dāvanu karte alus degustācijai komplektā ar īpašu koka kasti alus pudeļu uzgalbāšanai. Vai arī ekskursija pa Latviju ar iespējamu nakšņošanu kādā viesnīcā. Tas ļaus tētim gan atpūsties, gan iepazīties ar skaistām vietām un izrauties no ikdienas darbiem.
Ja trūkst ideju, ko uzdāvināt puisim dzimšanas dienā, tad atliek ieskatīties mūsu sagatavotajā piedāvājumā. Vienalga, vai tā būtu dāvana 30 gadu jubilejā vīrietim vai apsveikums 10 gadu dzimšanas dienā dēlam - noteikti atradīsies piemērotas dāvanas visām gaumēm un vecumiem!