Labākā dāvanu izvēle

Kā nosvinēt slavenos Halloween svētkus?

Kaut arī daudzi vēl arvien pret Halloween svētkiem izturās ar zināmu skepsi, tomēr mēs ticam, ka svētki ir domāti, lai tos svinētu un jebkurš iemesls ir labs, lai padarītu savu dzīvi košāku un interesantāku. Dodoties svinēt šos amerikāņu spoku svētku, svarīgi apbruņoties ar interesantām dāvanām. Lasīt tālāk

Piemērotākā dāvana sievietei Halloween svētkos, kas vienlaikus būs arī oriģināla un pāresteidzoša, ir dāvanu karte uz kādu no populārajām kvest spēlēm. Kvests ir prāta un atjautības spēle, kurā, sekojot slēptām norādēm, dalībniekiem stundas laikā jāizkļūst no slēgtas istabas. Kvestu spēles iespējams spēlēt draugu grupā, padarot šo pasākumu vēl interesantāku. Šāda dāvana Helovīnos ļaus izjust šo svētku specifiku – atleik vien izvēlēties kvestu spēli ar attiecīgi Helovīniem atbilstošu tematiku, piemēram, “Bunkurs” vai “Zāģis”. Bet sievietēm, kas priekšroku dod kam mazāk baisam, Helovīnos patiks kvestu spēle “Beikerstrīta”.
Laba ideja, ko darīt Helovīnos, ir apvienot šādu kvesta spēli ar vakariņām kādā restorānā, kas piedāvā tematisku maltīti, piemēram, viduslaiku garā.
Vēl oriģināla dāvana sievietei Helovīnos ir ekskursija pa Rīgu gida pavadībā “Spoku nakts”. Tās laikā iespējams izspēlēt dažādas Helovīnu spēles un iepazīt Rīgu no pavisam jauna skatu punkta.
Helovīna svētki ir arī pārģērbšanās un masku svētki. Ir daudz interesantu masku piedāvājumi Helovīnos sievietēm, kas kalpos arī kā lieliska dāvana. Saņēmusi masku vai tērpu dāvanā, sieviete varēs to arī uzreiz izmantot, dodoties svinēt Helovīnu.
Ko darīt Helovīnos – svinēt tos vai nē, ir katra paša ziņā, tomēr interesantu aktivitāšu piedāvājums ar šo svētku tematiku ir ļoti plašs. Un kādēļ gan nepārsteigt savu draudzeni ar interesantu tamatisko dāvanu un nepavadīt abiem kopā jautru vakaru?