Labākā dāvanu izvēle

Uzdāvini māmiņai sen pelnīto atpūtu!

Pašas mīļākās, labākās un svarīgākās pasaulē katram mums ir mūsu mammas. Tādēļ reizi gadā – Māmiņdienā – viņas pelnījušas visu mūsu uzmanību, mīlestību un pateicību saņemt apsveikuma, skūpstu, ziedu un dāvanas formā!

Lasīt tālāk

Izvēlēties dāvanas sievietei Māmiņdienā ir pavisam vienkāršs uzdevums. Proti, atliek tikai padomāt, kas ir tas, kas ikdienā mammām pietrūkst visvairāk. Un atbilde ir – laiks! Laiks pašām sev, laiks par sevi parūpēties, laiks atpūsties, laiks nesteigties. Tādēļ vislabākā dāvana mammai Māmiņdienā būs iespēja atpūsties no ikdienas steigas un darbiem, veltot laiku tikai sev. Oriģināla ideja, ko dāvināt mammai, ir SPA centra apmeklējums – lai māmiņa var relaksēties saunā, baseinā, džakūzī un izbaudīt īpašu masāžu vai skaistumkopšanas procedūru.
Tomēr apsveikumi Māmiņdienā var būt dažādi. Iespējams, kādam labāk patiktu uzdāvināt mammai iespēju kopā pavadīt neaizmirstamu dienu, dodoties ekskursijā pa Latviju vai izjādē ar zirgiem. Laba ideja, ko dāvināt mammai ir dāvanu karte kādā restorānā – lai kaut vienu dienu sieviete var atpūsties no saviem ēst gatavošanas pienākumiem un baudīt šefpavāru gatavotu maltīti.
Mātes dienā nevajadzētu aizmirst apsveikt arī mūsu mīļās vecmāmiņas. Viņas patiesībā būtu pelnījušas divtik lielu dāvanu, jo ir dubultā līmenī mammas. Dāvana vecmāmiņai var būt kāds mīļš un sirsnīgs nieks – īpaša konfekšu kaste, personalizēts foto albums koka vākiem, kurā glabāt mazbērnu bildes, vai smaržīgu sveču dāvanu komplekts.
Arī dāvana vīramātei šajā dienā tiks augstu novērtēta. Vislabāk izrādīt rūpes par vīramātes veselību, dāvinot ārsntnieciskās masāžas apmeklējumu vai veselīgu zāļu tēju komplektu.
Dāvanas Māmiņdienā var būt lielas vai mazas, lētākas vai dārgas, bet tām visām vajadzētu paust rūpes par mammu, mīlestību un pateicību par viņas ikdienā ieguldīto darbu mūsu audzināšanā!