Labākā dāvanu izvēle

Pārsteidz mazo jubilāru!

Latvieši ir vieni no salīdzinoši nedaudzajām tautām, kurās dzīva ir vārda dienu svinēšanas tradīcija! Un kādēļ gan neiepriecināt sevi ar vēl vieniem svētkiem gadā? Ikdienas rutīna ir pārāk vienmuļa, tādēļ mēs esam par visu svētku svinēšanu - ar ziediem, draugiem, kūkām un dāvanām. Tādēļ lūk, dažas oriģinālas idejas, kādas dāvanas bērniem vārda dienā izvēlēties. Lasīt tālāk

Dāvana vārda dienā var nebūt tik grandioza vai dārga kā dzimšanas dienas dāvana. Šie ir svētki, kuros svarīgi izrādīt uzmanību un sagādāt pusaudzim prieku. Tādēļ laba vārda dienas dāvana bērnam būs kāds smieklīgs nieciņš, kas praktiski pielietojams viņa ikdienā. Piemēram, kāds jauks priekšmets bērna istabas interjeram – pulkstenis, gaismas virtenes vai personalizēta glezniņa. Laba dāvana vārda dienā zēnam, var būt arī dāvanu karte kādai aizraujošai un oriģinālai aktivitātei - niršanas apgūšana, zorbingam vai lēkšanai ar Pogu Stick. Toties dāvana vārda dienā meitenei jāmeklē mazliet smalkāka, piemēram, rokassprādze vai kaklarota būs lieliska izvēle.
Interesantas bērnu dāvanas vārda dienā ir īpašās bērnu kvestu spēles – tās ir prāta un atjautības spēles, kurās, sekojot slēptām norādēm, jāatrisina dažādi izdevumi vai jāizkļūst no kādas telpas. Kvestu spēles bērniem var organizēt arī kā vārda dienas svinību ballīti kopā ar draugiem.
Oriģinālas idejas, ko dāvināt bērniem vārda dienā, nav grūti atrast – atliek vien saprast, kas mazo jubilāru iepriecinās visvairāk – interesantas aktivitātes vai oriģinālas spēles un rotaļlietas. Un atcerēties, ka vārda dienas svinēšanai ir simboliska nozīme un ka svētku nekad nevar būt par daudz!