Labākā dāvanu izvēle

Dāvana skolas beidzējiem

Vasaras sākums katru gadu nāk ar patīkamu satraukumu ne tikai studentu un vecāko klašu skolēnu vidū, bet arī viņu lepno vecāku un ģimenes vidū. Proti, tas ir laiks, kad jaunieši absolvē augstskolas un beidz skolas gaitas. Tas ir izlaidumu laiks. Un par labi padarītu darbu un šāda svarīga dzīves posma nosēgšanu absolventi noteiki pelnījuši saņemt patīkamas dāvanas. Lasīt tālāk

Dāvana jaunietim izlaidumā var būt neliels pārsteigums vai kāda sen kārota lieta, kas godam nopelnīta, pabeidzot skolu. Laba dāvana izlaidumā meitenei ir dāvanu karte kāda jauna hobija uzsākšanai, piemēram, sporta zāles abonaments, dāvanu karte deju nodarbībām vai fotografēšanas kursos. Savukārt piemērota dāvana izlaidumā pusim būs kāda ekstrēmāka nodarbe, piemēram, sērfošanas apmācība vai izbrauciens ar kvadracikliem. Vislabākā dāvana, ko dāvināt izlaidumā, abolvējot vidusskolu būs kas tāds, ko jaunietis vasarā brīvajā laikā var izmantot kopā ar draugiem, piemēram, izbrauciens ar SUP dēļiem un nakšņošana kempingā vai kopīga fotosesija, no kuras bildes paliks kā skaista atmiņa par skolas beigšanas gadu.
Dāvana izlaidumā domāta arī kā kompensācija par pēdējo mēnešu saspringto mācību procesu, kārtojot eksāmenu. Laba dāvana pamatskolas beidzot ir pirts un baseinu kompleksa apmeklējums, kas ļaus relaksēties un atgūt enerģiju pēc šī saspringtā dzīves posma, kopā ar vecākiem vai draugiem.
Laba ideja, ko dāvināt izlaidumā var būt arī kas gluži praktisks – piemēram, kāds skaists interjera priekšmets – personalizēts koka rāmītis ar meitenes vai puiša vārdu, kurā ievietot izlaiduma foto vai pat skolas beidzēja portretglezna, kas atgādinās par skaisto izlaiduma laiku vēl ilgi.
Svinot izlaidumu, nevajadzētu aizmirst arī par skolotājām un skolas direktoru. Lieliska dāvana skolotājai vai direktorei izlaidumā ir kas tāds, kas liks atcerēties tieši šo izlaiduma gadu vēl ilgi, piemēram, lidojums ar deltaplānu.