Labākā dāvanu izvēle

Dāvana skaistām atmiņām

Kristības ir skaists un svarīgs notikums ne tikai bērna, bet arī vecāku un krustvecāku dzīvē. Tas ir notikums, kurā sapulcējas radi un draugi, lai vēlētu veiksmi mazulim visas dzīves garumā, un bieži šie laba vēlējumi tiek teikti ar skaistu, noderīgu dāvanu. Lasīt tālāk

Piemērotākās dāvanas bērnam kristībās ir tādas, kas ļauj vecākiem iemūžināt mazuļa pirmos svarīgos dzīves momentus. Skaisti, personalizēti fotoalbumi, koka vākiem, uz kuriem iegravēt bērna vārdu un kristību datumu, būs noderīga un oriģināla dāvana, ko dāvināt kristībās.
Krustvecāku dāvana kristībās ir kas lielāks un paliekošs. Var pieturēties pie tradīcijām un dāvināt sudraba karoti, krustiņu, kādu rotaslietu. Bet var pieejiet kristību dāvanas izvēlei radoši un uzdāvināt vecākiem un bērnam kopīgu foto sesiju. Tās būs skaista atmiņas, kas paliks uz mūžu no šī posma mazuļa n vecāku dzīvē.
Dāvanas kristībām var būt arī gluži praktiskas – skaistas mēbeles vai interjera priekšmeti bērna istabas labiekārtošanai. Lieliska dāvana kristībās meitenei ir skaistās, ar rokām gatavotās gaismu virtenes. Tās var novietot pie bērna gultiņas, radot maigu apgaismojumu. Piedevām, šāda dāvana būs aktuāla, arī bērnam paaugoties. Toties kristību dāvana zēnam var būt stilīgs tauriņš ar apdruku vai latvju rakstiem – tāds piestāvēs pie kristību uzvalka jebkuram mazajam džentelmenim.
Vienalga, vai jāizvēlas dāvana kristībās puikam vai meitenei, tai būtu jābūt tādai, kas paliek par piemiņu vēl ilgu laiku. Oriģināla ideja, ko dāvināt kristībās bērnam, ir īpaša atmiņu kastīte, individuāli, rokām veidota, ar bērna vārdiņu.