Labākā dāvanu izvēle

Lieldienās uzdāvini pavasara sajūtu!

Koši krāsotas olas, dzelteni cāļi un pūkaini zaķi, sarkanīgi pūpolu zari un pirmās sniegpulkstenītes – Lieldienas ir pavasara vēstesis, un šo svētku svinēšanai raksturīgas daudzas interesantas tradīcijas. Viena no tām ir došanās ciemos pie radiem vai draugiem. Un šādā reizē bieži meklējam dāvanu, ko ciemakukuļa vietā aizvest namamātei. Lasīt tālāk

Dāvana sievietei Lieldienās varbūt kāds pavisam neliels nieciņš saistīts ar svētku specifiku. Piemēram, personalizēts t-krekls ar Lieldienu tematiku vai skaista brokastu kafijas krūze ar cāļiem, zaķiem vai pavasara ziediem.
Laba dāvana Lieldienās sievietei namamātei būs gardas, rokām gatavotas konfektes vai cepumi – svētkos saldumu nekad nevar būt par daudz.
Bet ja Lieldienas sakrīt ar kādiem lielākiem svētkiem, tad jāmeklē pamatīgāka dāvana. Šādā reizē lieliska izvēle būs dāvināt Lieldienās aktīvu atpūtu, piemēram, izjādi ar zirgu skaistajā Latvijas dabā. Vai braucienu ar kvadracikliem – tādu dāvanu novērtēs katrs vīrietis. Lieldienās piemērota dāvana sievietei, kura neses svinējusi kādu jubileju, ir SPA centra apmeklējums – tas dos iespēju atpūsties un atgūt spēkus pēc svētku svinēšanas.
Oriģināla ideja, ko dāvināt Lieldienās ir īpašie Lieldienu ceļojumi. Tās var būt organizētas grupu ekskursijas pa skaistākajām Latvijas vietām, piedāvājot dažādas aktivitātes – alus vai vīna desgustāciju, maizes cepšanu, nakšņošanu viesnīcā ar vakariņām restorānā un pat pirts vai SPA kompleksa apmeklējumu.
Tomēr ekskursijas Lieldienās var organizēt arī pats – sastādīt maršrutu un iegādāties kuponus vai dāvanu karti kādā viesnīcā, kā arī paredzēt interesantu aktivitāti pa cēlam. Piemēram, pieturu Siguldā un nobraucienu ar bobsleja kamanām. Šāda dāvana sievietei Lieldienās būs skaists piedzīvojums, kas paliks atmiņā vēl ilgi pēc Lieldienu nosvinēšanas. Ekskursijas pavasarī var vest arī baudīt aktīvas atpūtas piedzīvojumus, piemēram, izjādi ar zirgiem, kas ļaus izbaudīt pavasara skaistumu pavisam romantiskā veidā un iepriecinās dāvanas saņēmēju dubulti.
Tomēr apsveikumi Lieldienās var būt dažādi – visām sievietēm patīk saņemt ziedus. Lieldienās dzeltenas narcises komplektā ar smaržīgām bišu vaska svecēm būs jauks sīkums kā izrādīt uzmanību sievietei.
Tā kā šajā laikā tiek organizēti dažādi īpaši Lieldienu pasākumi, tad labs veids kā paŗsteigt sievieti ir uzdāvināt plānu Lieldienas nosvinēt savādāk kā parasti – dodoties uz kādu publisku pasākumu. Tā var būt tautas tradīciju kopšana Brīvdabas muzejā vai Lieldienu svinības mūsdienu noskaņās mūzikas koncertā.