Labākā dāvanu izvēle

Dāvana kā kompliments jaunajam mājoklim

Pārvākšanās uz jaunu dzīvesvietu mēdz būt kā jaunas dzīves uzsākšana. Jaunas telpas, jauns interjers, jauns rajons – tā ir perfekta izdevība sakārtot savas lietas, atbrīvoties no liekā un iegādāties ko jaunu. Tieši tādēļ tiek rīkota – tā ir lieliska izdevība saņemt dāvanā no draugiem tieši to, kas visairāk nepieciešams jaunajā mājvietā. Lasīt tālāk

Bet ko tad dāvināt, ja esi ielūgt uz sālsmaizi? Protams – noderīgas lietas jaunajam mājoklim! Dāvanas vīrietim sālsmaizei var būt jebkas, kas noderēs jaunajā dzīves vietā. Dāvana var būt gan smieklīga un uztverama kā joks, gan praktiska un ikdienā pielietojama, gan vienkārši skaists interjera papildinājums. Vislabāk, pirms došanās uz sālsmaizi, ir painteresēties – kas mājokļa īpašniekiem ir nepieciešams vai ko viņš vēlas. Jo visiem labi zināms, ka pārvākšanās var būt dārgs process, un saimniekam pašam varbūt grūti atļauties nopirkt visu nepieciešamo uzreiz.
Toties situācijā, kad sālsmaize ir vairāk simbolisks pasākums un jaunajam saimniekam viss sadzīvē nepieciešamais jau ir, labākā dāvana būs kāds pievilcīgs interjera priekšmets. Piemēram, lukturis ar svecēm intīmas vai romantiskas noskaņas radīšanai. Vai kāda oriģināla glezna, piemēram - vīrieša karikatūras zīmējmums pēc pasūtījuma. Šāda sālsmaizes dāvana piešķirs jaunajam mājoklim individuālu elpu.
Sālsmaizes dāvana vīrietim var būt arī kāds prakstisks priekšmets, piemēram, glāzes vai alus kausi ar smieklīgiem uzrakstiem vai ilustrācijām. Labi noderēs skaistas kafijas krūzes. Bet, ja gribam tikai kādu pavisam nelielu nieku, tad vienmēr ispējams uzdāvināt gardas konfektes vai Latvijā ražotu pudeli vīna.
Lai kādu dāvanu mēs neizvēlētos vīrietim sālsmaizei – galvenais ir paust jaunā mājokļa apbrīnu un censties, lai dāvana ir skaists tā papildinājums!