Labākā dāvanu izvēle

Svētki ir, lai tos svinētu!

Lai pavisam neapniktu ikdienas steiga, stress un vienmulība, svētki ir jāsvin! Jo vairāk, jo labāk! Tie padara mūsu dzīvi košāku, un - kādēļ gan neizmantot šos ieganstus kopīgām svinībām, kas raisa pozitīvas emocijas, ļauj satikt savus mīļos, un, dāvinot dāvanas, ļauj paust viņiem savas jūtas, pārsteigt un radīt spilgtus prieka brīžus ikdienā! Lasīt tālāk

Dāvana svētkos var nebūt liela – galvenais, ka tā dāvāta ar patiesu prieku un no sirds. Piemēram, Ziemassvētku dāvana var būt pašadīta šalle vai pašcepta piparkūku sirds – ja tā ļaus saņēmējam justies mīlētam un īpašam, tā būs lābākā, oriģināla dāvana!
Dāvanas dzimšanas dienā gan būtu jāizvēlas uzmanīgi – tā tomēr ir katra cilvēka īpašākā diena visā gadā. Tādēļ dāvanai būtu jābūt kam ilgi gaidītam vai gluži pretēji – negaidītam pārsteigumam. Laba ideja, kā sagātāt perfektu dāvanu dzimšanas dienā, ir pievērst uzmanību apdāvināmā izteiktajām vēlmēm un laicīgi parūpēties par to piepildīšanu, lai dzimšanas diena būtu īpašs pārsteigums!
Turpretīm, dāvana vārda dienā var būt improvizēta – kāds neliels nieks, kas liks saņēmējam pasmaidīt. Asprātīga, personalizēta kafijas krūze vai t-krekls, atslēgu piekariņš vai konfekšu kaste.
Bez individuālajiem svētkiem, kalendārs ir pilns dažādiem starptautiski svinētiem svētkiem un gada laikā mums saviem mīļajiem jārūpē dāvanas Valentīndienā, dāvanas Māmiņdienā un Tēvu dienā, dāvanas Helovīnos un vēl... Interesantas dāvanas šajos svētkos var būt kāds oriģināls priekšmets ar svētku simboliku – krūzīte ar sirsniņām, laterna ar Halovīnu spoku un tamlīdzīgi.
Vieglāk ir izvēlēties dāvanas gadskārtu svētkos – Lieldienās, Jāņos, Ziemassvētkos. Lieliskas dāvanas Lieldienās ir ekskursijas pa Latviju, lai izbaudītu pavasari, bet dāvanas Jāņos – laivu braucieni ar nakšņošanu kempingā. Dāvanas Ziemassvētkos ir visvieglāk izvēlēties – to piedāvājums ir milzum plašs.
Dāvanas Sieviešu dienā vislabāk izvēlēties tādas, kas ļauj sievietei justies īpašai un lutinātai, piemēram, SPA apmeklējums vai masāža.
Vasaras sezona ir kāzu laiks, kad bieži jāmeklē piemērotas dāvanas vecmeitu ballītei un vecpuišu ballītei, dāvanas kāzās. Jautras un oriģinālas var būt dāvanas vecmeita vai vecpusiim pirms kāzām – smieklīgi, divdomīgi t-krekli, pikantas spēles vai ekstrēmi piedzīvojumi ballītes dienā. Toties kāzu dāvanas, kā arī dāvanas kāzu gadadienā būtu jāzivēlas tādas, kas jaunajampārim sagādās romatiskus brīžus kopā vai arī palīdzēs iekārtot kopīgo ģimenes mājokli. Labas dāvanas ģimenei būs smalks gultasveļas vai jautrs spilvendrānu komplekts, oriģināli priekšauti vai interjera priekšmeti.
Lieliska dāvana jebkuros svētkos ir dāvanu komplekti – nav jālauza galva un lieki jātērē laiks – atliek vien izvēlēties piemērotāko no skaisti iesaiņotiem, noderīgiem komplektiem. Tāpat laba ideja, ko dāvināt svētkos ir dāvanu kartes – saņēmējs pats varēs izvēlēties dāvanas izmantošanai piemērotāko laiku vai kompāniju. Visērtāk nopirkt dāvanu kartes internetā – tā var ietaupīt savu laiku un enerģiju.
Jautras dāvanas būs piemērotas pirmajā septembrī. Ko dāvināt bērnam, skolas gaitas uzsākot ir pavisam viegls jautājums – jautras un krāsainas lietas, kas palīdzēs mācīšanos padarīt vieglāku un interesantāku – somas, penāļus, atslēgu piekariņus.
Oriģinālas dāvanas, ko dāvināt sievietei un vīrietim ir pavisam viegli atrast - atliek vien ieskatīties mūsu sagādātajā dāvanu piedāvājumā!