Labākā dāvanu izvēle

Dāvana, ar kuru nav iespējams kļūdīties

Katrs reizēm esam bijuši situācijā, kad jādodas ciemos, bet nav ne jausmas, ko jubilāram uzdāvināt. Attālāks radinieks, kolēģis, sen neredzēts draugs vai kāds cits cilvēks, kuru nepazīstam tik labi un tādēļ nezinām – ko dāvināt. Tādēļ tieši šādām situācijām ir radītas dāvanu kartes. Lai izvēlētos perfekto atliek vien zināt, kāda joma konkrētajam cilvēkam interesē. Lasīt tālāk

Dāvanu karšu izvēle ir ļoti plaša. Iespējams uzdāvināt teju jebko – fiziskas aktivitātes, žurnālu abonamentus, atpūtu, ekskursijas, nebijušas pieredzes, restorāna apmeklējumu, nakšņošanu viesnīcā – iespējas tiešām ir bezgalīgas. Jāsaprot, kas konkrētajam cilvēkam šajā brīdī ir vairāk nepieciešams. Varbūt tā ir kāda sen izteikta vēlme, ko vēl nav izdevies piepildīt, piemēram, lidojums ar deltaplānu vai profesionāla fotosesija. Varbūt viņam nepieciešama atpūta no ikdienas stresa – tad noderēs dāvanu karte masāžai vai nakšņošanai viesnīcā ar SPA.
Lieliska ideja ir dāvanu komplekti – tie iekļauj vairākas savastarpēji saskanīgas lietas – gan priekšmetus, gan pieredzes, aktivitātes. Piemērs, laba izvēle ir dāvanas komplekts – relaksēšanās pirtī un skaistumkopšanas procedūra pēc tās. Vai dāvanas komplekts, kurā ietilpst dabīgā kosmētika vannai un skaists dvielis.
Šāda dāvana būs arī ļoti ērts risinājums, jo var nopirkt dāvanu kartes internetā, neizejot no mājas un lieki netērējot laiku.
Lieliska ideja, kā palutināt pašam sevi ir dāvanu kuponi – lietas, pasākumi un aktivitātes, kas tiek piedāvātas par īpaši idevīgu cenu. Iegādājoties atlaižu un dāvanu koponus iespējams izbaudīt pieredzes, kas citkārt izmaksāst daudz, pavisam lēti.
Dāvanu karte ir labākā ideja dāvanām brīdī, kad laika maz, bet vēlme pārsteigt no sirds – liela!