Labākā dāvanu izvēle

Izaicini savu atjautību un sajūties kā detektīvs!

Kvesti jeb izlaušanās spēles ir, šķiet, pēdējā laika modes kliedziens. Kvesta spēles Rīgā spēlē visi – gan oriģinālo quest datorspēļu fani, gan detektīvu filmu cienītāji, gan tie, kam patīk risināt atjautības uzdevumus, ģimenes, draugi, pieaugušie un bērni - kvesta istabas ir viens no populārākajiem veidiem kā atpūsties un izklaidēties Rīgā. Lasīt tālāk

Kvests jeb escape room ir lomu, atjautības un prāta spēle, tā pamatā ir izlaušanās spēle, kurā piedalās komanda, ko parasti veido draugu vai ģimenes grupa 2- 6 cilvēku sastāvā. Dalībnieki tiek ieslēgti tematiskā istabā, no kuras, sekojot dažādām norādēm un risinot atjautības uzdevumus, ir jāspēj izlausties ārā 60 minūšu laikā.
Quest spēle ir lieliska dāvana jebkura vecuma cilvēkiem. Tā var būt interesanta izklaide dzimšanas dienas svinībās vai lieliska vecmeitu ballītes ideja. Kvests jeb escape room ir jautrs un komandu saliedējošs pasākums ar sacensību garu, tādēļ būs perfekts team building, korporatīvais pasākums.
Mazākajiem spēlētājiem aizraujošs piedzīvojums būs bērnu kvests jeb īpašie escape room bērniem ar speciāli pielāgotu tematiku un sarežģītības līmeni.
Izlaušanās spēle būs arī labs veids kā pārsteigt savus draugus vai ģimeni ikdienā. Kopīga atpūta un izklaide kādā no popoulārākajiem kvestiem Rīgā ļaus uz pāris stundām izrauties no ikdienas rutīnas. Tā ir adrenalīna un azarta pilna spēle, kurā izlaušanās no kvesta istabas saliedēs komandu, radot pozitīvas emocijas un atmiņas. Uzdāvini iespēju izmēģināt escape room dzimšanas dienā vai vecmeitu ballītē un pārsteidz visus ar oriģinālu dāvanu!