Labākā dāvanu izvēle

Uzdāvini bērnam patiesu prieku

Dzimšanas diena katram bērnam ir pati īpašākā diena gadā. Nāk ciemos draugi un radi, tiek ēsta kūka un jā – saņemtas dāvanas. Tieši dāvanas bērniem dzimšanas dienā sagādā vislielāko prieku, tādēļ ir svarīgi par tām īpaši padomāt un izvēlēties pašas interesantākās un oriģinālākās. Lasīt tālāk

Ko dāvināt bērnam ir pavisam vienkāršs jautājums - pirmkārt jau rotaļlietas. Tās būs piemērotākās dāvanas bērniem dzimšanas dienā līdz apmēram 7 gadu vecumam. Izvēle šeit ir ļoti plaša. Laba dāvana puisim dzimšanas dienā būs spēles, kurās iekļautas mašīnas vai būvniecība. Toties, kad jāizvēlas dāvana meitenei dzimšanas dienā, tad labāk izvēlēties ko nedaudz meitenīgāku – rotaslietas, zīmēšanas komplektus vai rotājamus meitenes istabai.
Dāvana mazākajiem būs tīri simboliska, jo vairāk prieka sagādās vecākiem. Tas var būt kas praktiski izmantojams – pūkains dvielis ar izšūtu bērna vārdu vai arī dekoratīvs – koka foto albums ar iegravētu bērna vārdiņu. Dāvana meitai un dāvana dēlam dzimšanas dienā ir kas pavisam īpašs. Vecāki ir tie, kas savus bērnus pazīst vislabāk un bērni no vecākiem arī gaida vislabākās dāvanas. Tas pats attiecas uz dāvanu mazmeitai dzimšanas dienā – tā var būt sen kārota manta vai arī ekskursija pa Latviju kopā ar vecvecākiem. Savukārt dāvana mazdēlam dzimšanas dienā var būt kāda fiziska aktivitāte – izbrauciena ar laivām vai izjāde ar zirgu.
Idejas dzimšanas dienas dāvanai bērniem var smelties, raugoties, ar ko bērns vislabprātāk nodarbojas brīvajā laikā. Tiem, kam patīk radoši izpausties, patiks saņem dāvanu hobija veicināšanai. Interesantas dāvanas bērniem ir mūsdienās populārās kvestu spēles – tās būs gan piemērota dāvanas zēniem, gan meitenēm. Tās iespējams spēlēt kopā ar draugiem, kā dzimšanas dienas svinību sastāvdaļu.
Savukārt, ja meklējam dāvanas mazuļiem vai dāvanas kristībās, tad jālūkojas pēc kāda skaista, latviešu ražota bērnistabas interjera priekšmeta – foto rāmīšiem, gaismu virtenēm, u.tml.