Nedēļas nogalēm

Meklē īsto dāvanu ? Varbūt viņu interesē nedēļas nogalēm! Izvēlies dāvanu un iepriecini saņēmēju! 

Labākā dāvanu izvēle

Aizbēdz no ikdienas stresa ar mini ceļojumu!

Reizēm, lai izrautos no ikdienas steigas un rutīnas, nav nepieciešams nedz garšs atvaļinājums, nedz pārmēru dārgs ceļojums. Tam ir iespējama lieliska alternatīva – nedēļas nogales mini ceļojums tepat pa Latviju. Šāds sen plānots vai pēdējā brīža ceļojums uz kādu no skaistākajām Latvijas pilsētām vai novadiem izraus no ierastā ikdienas stresa, ļaus atpūsties un atgūt enerģiju, kā arī iepazīt jaunas vietas Latvijā un izbaudīt to piedāvātās atpūtas iespējas. Lasīt tālāk

Nedēļas nogales ekskursija var būt gan sen plānota un gaidīta, gan kā pārsteigums – pēdējā brīža ceļojums. Izvēloties nedēļas nogalē doties pēdējā brīdī, iespējams iegūt ļoti izdevīgus piedāvājumus un atpūta diviem lēti – tas būs pavisam reāli. Pastāv dažādi piedāvājumi, kas iekļauj ceļojumu ar autobusu, naktsmītni, pat īpašus SPA vai pirts rituālu piedāvājumus, ekskursijas uz muzejiem un citām apskates vietām, kā arī īpašas vakariņas diviem.
Ja vēlies romatisku atpūtu diviem, tad ceļojumā pa Latviju visērtāk būs doties ar privāto automašīnu – varēsiet pieturēt dažādās atpūtas vietās, kā arī paši izvēlēties, kurā viesu namā nakšņot un kurā restorānā baudīt romatiskas vakariņas diviem.
Tomēr nevajadzētu novērtēt par zemu ceļojumus ar autobusu – tie pat savā ziņā ir ērtāki, jo pašiem nekas nav jāplāno – tikai jāļaujas nedēļas nogales piedzīvojumam.
Tādēļ, ja kādreiz rodas jautājums – ko darīt nedēļas nogalē vai kādas kāzu dāvanas izvēlēties jaunlaulātajiem – tad perfekta atbilde ir – romantiska atpūta nedēļas nogalē! Kāds no daudzajiem atpūta diviem piedāvājumiem, atpūta SPA pārim un dažādas ekskursijas būs lielisks veids kā atpūsties no ikdienas ekonomiski izdevīgi un bez liekiem plānošanas pūliņiem.