Labākā dāvanu izvēle

Kā iepriecināt jauniešus Ziemassvētkos?

Aukstākais un baltākais gada laiks nāk ar skaistākajiem un sirsnīgākajiem gada svētkiem – Ziemassvētkiem. Un visiem labi zināms, ka Ziemassvētki bez dāvanas nebūtu īsti Ziemassvētki. Jā, Ziemassvētku dāvanas gaida visi, ne tikai bērni. Tādēļ neaizmirsti šajos svētkos kā īpaši pārsteigt arī savus ģimenes jauniešus – viņi noteikti visa gada garumā to ir pelnījuši! Lasīt tālāk

Laba dāvana jaunietim Ziemassvētkos ir tāda, kas sagādā patiesu prieku. Tai nebūt nav jābūt lielai. Dāvanas tīņiem Ziemassvētkos var būt arī kāds neliels nieks, jo sagādāt lielas svētku dāvanas visiem ģimenes pusaudžiem var būt grūts uzdevums. Tādēļ laba Ziemassvētku dāvana jaunietim Ziemassvētkos var būt gan kāds praktiski pielietojums sīkums, piemēram, aksesuārs (meitenēm - rokassprādze, auskari, šalle; puišiem – tauriņš, josta), gan kas gluži nepraktisks, bet mīļš vai smieklīgs. Idejas Ziemassvētku dāvanām vislabāk sākt domāt jau krietni laicīgi. Lai izvairītos no svētku stresa un iepirkšanās drudža, vēlams dāvanu tīnim sagādāt jau mēnesi pirms Ziemassvētkiem.
Dāvana meitenei Ziemassvētkos var būt kas tāds, ko iespējams izmantot kopā ar draudzenēm, piemēram – foto sesija. Vai dāvanu karte kādā no slēpošanas trasēm. Tas pats attiecas uz piemērotas dāvanas puisim Ziemassvētkos, izvēlēšanos. Interesanta dāvana tīnim ir pašlaik tik populārās kvestu spēles – tās iespējams spēlēt kopā ar draugiem.
Bet, ja jāizvēlas dāvana pusaudzei Ziemassvētkos, tad ieteicams meklēt ko tādu, kas tīni pārsteigs un noderēs, lai apgūtu ko jaunu. Piemēram, dāvanu karti autoskolā vai deju nodarbībās.
Izvēlēties, ko dāvināt bērnam Ziemassvētkos ir pavisam viegli. Tikai jāpadomā, kuras dāvanas jaunietim Ziemassvētkos sagādās vislielāko prieku. Tās, kas domātas sevis palutināšanai un skaistumam vai arī tās, kas ļauj piedzīvot kopīgu piedzīvojumu.