Labākā dāvanu izvēle

Pelnīta dāvana absolventei

Vasaras sākums katru gadu nāk ar patīkamu satraukumu ne tikai studentu un vecāko klašu skolēnu vidū, bet arī viņu lepno vecāku un ģimenes vidū. Proti, tas ir laiks, kad studenti absolvē augstskolas un skolēni beidz skolas gaitas. Tas ir izlaidumu laiks. Un par labi padarītu darbu un šāda svarīga dzīves posma nosēgšanu absolventi noteiki pelnījuši saņemt patīkamas dāvanas. Lasīt tālāk

Dāvana sievietei izlaidumā var būt neliels pārsteigums vai kāda sen kārota lieta, kas godam nopelnīta, pabeidzot augstskolu. Laba dāvana izlaidumā meitenei ir dāvanu karte kāda jauna hobija uzsākšanai, piemēram, sporta zāles abonaments, dāvanu karte deju nodarbībām vai fotografēšanas kursos. Vislabākā dāvana absolventei izlaidumā būs kas tāds, ko meitene vasarā brīvajā laikā var izmantot kopā ar draudzenēm, piemēram, izbrauciens ar SUP dēļiem un nakšņošana kempingā vai kopīga fotosesija, no kuras bildes paliks kā skaista atmiņa par skolas beigšanas gadu.
Dāvana izlaidumā domāta arī kā kompensācija par pēdējo mēnešu saspringto mācību procesu, kārtojot eksāmenus vai rakstot dimplomdarbu. Laba dāvana augstskolas beidzējai ir pirts un baseinu kompleksa apmeklējums, kas ļaus relaksēties un atgūt enerģiju pēc šī saspringtā dzīves posma.
Dāvana absolventei var būt arī kas gluži praktisks – piemēram, kāds skaists interjera priekšmets – personalizēts koka rāmītis ar meitenes vārdu, kurā ievietot izlaiduma foto vai pat meitenes portretglezna, kas atgādinās par skaisto izlaiduma laiku vēl ilgi.
Svinot izlaidumu, nevajadzētu aizmirst arī par skolotājām un pasniedzējām. Lieliska dāvana skolotājai vai direktorei izlaidumā ir kas tāds, kas liks atcerēties tieši šo izlaiduma gadu vēl ilgi, piemēram, lidojums ar deltaplānu.