Labākā dāvanu izvēle

Lustīga dāvana lustīgiem Jāņiem!

Vasaras saulgriežu jeb Jāņu svinēšana ir viena no skaistākajām latviešu tradīcijām, kas pārdzīvojusi gadsimtus un saglabājusies līdz pat mūsdienām. Jāņi ir tie svētki, kurus patiesi svin pilnīgi visa Latvija. Tie ir svētki, kad Rīga ir tukša kā izslaucīta – visi devušies uz laukiem, ciemos pie radiem, svinēt Jāņu nakti pļavā pie ugunskura. Šādos viesos dodoties, līdzi jāņem arī dāvana namatēvam, sevišķi, ja tam vārdā Jānis. Lasīt tālāk

Dāvanas vīrietim Jāņos ir viegli izvēlēties – tam jābūt kam tādam, kas saistās ar šiem svētkiem. Protams, pati vienkāršākā dāvana ir skaists, interesants vai asprātīgs alus kauss un kaste garda alus. Dāvana Jāņos domāta, lai izrādītu uzmanību vīrietim – namatēvam vai apsveiktu Jāni vārda svētkos. Tādēļ labas dāvanas Jāņos nebūt nav lielas vai dārgas. Tās var būt kāds asprātīgs nieks, piemēram, t-krekls ar apdruku – smieklīgu novēlējumu vai pantiņu par Jāni, svētkiem piemērotu attēlu vai zīmējumu.
Ka Jāņu dāvanas vislabāk izvēlēties Latvijā ražotas preces – to patiesi ir daudz un interesantas. Jāņi ir tradicionāli svētki, tādēļ laba dāvana būs īpaša koka alus kaste ar pudeļu attaisāmo. Asprātīgi var Jāni pārsteigt ar tauriņu, gatavotu no koka vai rotātu latvju zīmēm. Laba dāvana Jānim Jāņos var būt arī kāda aktivitāte, piemērota vasarai. Piemēram, dāvanu karte izbraucienam ar laivām vai SUP dēļiem, ekskursija uz alus darītavu.
Ir daudz labu ideju un variantu, ko dāvināt vīrietim Jāņos. Atliek vien padomāt, kas konkrētajam vīrietim labāk patīk – tematiskas Jāņu dāvanas vai aktīva atpūta, un izvēlēties no plašā piedāvājuma. Lai lustīga līgošana!