Labākā dāvanu izvēle

Pelnīta dāvana absolventam

Vasaras sākums katru gadu nāk ar patīkamu satraukumu ne tikai studentu un vecāko klašu skolēnu vidū, bet arī viņu lepno vecāku un ģimenes vidū. Proti, tas ir laiks, kad studenti absolvē augstskolas un skolēni beidz skolas gaitas. Tas ir izlaidumu laiks. Un par labi padarītu darbu un šāda svarīga dzīves posma nosēgšanu absolventi noteiki pelnījuši saņemt patīkamas dāvanas. Lasīt tālāk

Dāvana vīrietim izlaidumā var būt neliels pārsteigums vai kāda sen kārota lieta, kas godam nopelnīta, pabeidzot augstskolu. Laba dāvana puisim izlaidumā ir dāvanu karte kāda jauna hobija uzsākšanai, piemēram, vindsērfinga apgūšanai vai klinšu kāpšanas apmācībai. Vislabākā dāvana dēlam izlaidumā būs kas tāds, ko viņš vasarā brīvajā laikā var izmantot kopā ar draugiem, piemēram, izbrauciens ar ūdensmotocikliem vai kvadracikliem, laivu brauciens ar nakšņošanu kempingā.
Dāvana izlaidumā domāta arī kā kompensācija par pēdējo mēnešu saspringto mācību procesu, kārtojot eksāmenus vai rakstot dimplomdarbu. Laba ideja, ko dāvināt izlaidumā, ir pirts un baseinu kompleksa apmeklējums, kas ļaus relaskēties un atgūt enerģiju.
Dāvana absolventam var būt arī kas gluži praktisks – piemēram, stilīgs tauriņš, kas lieliski piestāvēs pie uzvalka izlaiduma dienā.
Svinot izlaidumu, nevajadzētu aizmirst arī par skolotājiem un pasniedzējiem. Lieliska dāvana skolotājam izlaidumā ir kas tāds, kas liks atcerēties šo izlaiduma gadu vēl ilgi, piemēram, lidojums ar deltaplānu.