Ūdens aktivitātes

Meklē īsto dāvanu ? Varbūt viņu interesē ūdens aktivitātes! Izvēlies dāvanu un iepriecini saņēmēju! 

Labākā dāvanu izvēle

Vairo prieku atpūšoties uz ūdens

Latvijas vasaras nav garas, toties ļoti intensīvas – katru saules staru un silto dienu protam ķert un baudīt kā neviens cits! Vasara arī ir tas laiks, kad maksimāli cenšamies izmantot katru brīvo minūti, lai satiktu draugus, būtu pie dabas un aktīvi atpūstos. Un dzīvojot zilo ezeru zemē, pie jūras, starp vairākām upēm, ir tikai loģiski, ka ūdens aktivitātes ir viens no iecienītākajiem atpūtas veidiem vasarā. Lasīt tālāk

Ūdens atrakcijas ir daudz un dažādas – atpūta uz ūdens piedāvā plašas iespējas, no kā izvēlēties! Kopā visus piedāvājumus varētu iedalīt divās grupās – relaksējoša atpūta, baudot dabas skaistumu un aktīva atpūta, kas sniedz adrenalīnu un ekstrēmas izjūtas.
Laivu brauciens ir aktīvas atpūtas veids, kas pieskaitāms pirmajai grupai – iespējams relaksēties, izbaudot garām lēni slīdošos skaistos dabas skatus. Ja ir vēlme padarīt laivošanu mazliet interesantāku, var izvēlēties kanoe laivas vai laivu aizstāt ar SUP dēli. Pie daudziem Latvijas ezeriem ir pieejama laivu noma, tādēļ personīgas laivas trūkums nebūt nav šķērslis atpūtai uz ūdens. Daudzas no vietām, kas piedāvā laivu nomu, organizē arī spēles brīvā dabā, kas paredzētas gan draugiem, gan uzņēmumu korporatīvajiem pasākumiem.
Atpūta pie jūras sniedz vairākas atrakcijas – ūdens motocikli, vindsērfinga vai kaitošanas apmācības vai aizraujošs izbrauciens ar jahtu. Lai kuru aktivitātes veidu jūs neizvēlētos, atpūta ūdenī relaksē, atbrīvo no stresa, vairo enerģiju un pozitīvās emocijas.
Nedrīkst aizmirst, ka fiziskas nodarbības ūdenī ir arī lielisks svara samazināšanas un sportiskās formas uzturēšanas veids. Laba iespēja uzlabot veselību un vairot enerģiju ir ūdensairobikas nodarbības vai īpaši ūdens trenažieri. Relaksējies un iegūsti satriecošu fizisku formu vienlaikus!
Sportiskas ūdens aktivitātes ir piemērotas visu vecumu cilvēkiem. Tās būs lielisks veids, kā pavadīt brīvdienas ar ģimeni un bērniem vai draugu kompānijā. Atleik vien atrast jums piemērotāko ūdens atrakciju.