Labākā dāvanu izvēle

Dāvana jaunajam tētim ar bērniņa piedzimšanu

Bērna piedzimšana jebkurā ģimenē ir viens no svarīgākajiem un skaistākajiem notikumiem dzīvē. Tas ir īpašs brīdis ne tikai jaunajiem vecākiem, bet arī citiem ģimenes locekļiem – vecvecākiem, tantēm un onkuļiem. Šo skaisto notikumu ierasts atzīmēt ar došanos raudzībās un skaistu, noderīgu dāvanu pasniegšanu jaunajiem vecākiem. Lasīt tālāk

Dāvana vīrietim ar bērna piedzimšanu var būt gan kas tāds, kas noderētu pašam janajam tētim, gan arī kas tāds, kas vajadzīgs mazulim. Viena no oriģinālākajām dāvanām, ko iespējams atrast jaunajam tētim ir īpašā kastītē izaudzēts ozola stāds, ko iespējams pārstādīt savā dārzā vai mājas pagalmā. Šī būs gan tradicionāla dāvana bērna piedzimšanas svinībām, gan pieteikami oriģināla un neredzēta, lai pārsteigtu jauno tēvu. Noderīga dāvana vīrietim ar bērna piedzimšanu ir relaksējoša baseina un pirts apmeklējums – brīdī, kad jaunā tēva pienākumi būs patērējuši vīrieša pēdējo enerģiju, šāda dāvanu karte būs tieši laikā.
Domājot par jaundzimušo, iespējams izvēlēties dāvanu, kas noderēs bērna kopšanā, piemēram, mīkstu, krāsainu dvieli, uz kura izšūts bērna vārds. Vai arī dāvināt ko tādu, kas paliks kā patīkama atmiņa no bērna piedzimšanas, piemēram, ģimenes fotosesiju. Iegūtās fotogrāfijas var ierāmēt koka rāmītī ar bērniņa vārdu. Tāpat interesanta dāvana ar bērna piedzimšanu ir speciāls komplekts bērna pēdiņas vai rociņas nospieduma izveidošanai. Tas būs gan kā interesants interjera priekšemts bērnistabā, gan kā skaista atmiņa vēlāk bērnam pieaugot.