Labākā dāvanu izvēle

Pārsteidz jaunieti ar oriģinālu dāvanu

Latvieši ir vieni no salīdzinoši nedaudzajām tautām, kurās dzīva ir vārda dienu svinēšanas tradīcija! Un kādēļ gan neiepriecināt sevi ar vēl vieniem svētkiem gadā? Ikdienas rutīna ir pārāk vienmuļa, tādēļ mēs esam par visu svētku svinēšanu - ar ziediem, draugiem, kūkām un dāvanām. Tādēļ lūk, dažas oriģinālas idejas, kādas dāvanas jauniešiem vārda dienā izvēlēties. Lasīt tālāk

Dāvana vārda dienā var nebūt tik grandioza vai dārga kā dzimšanas dienas dāvana. Šie ir svētki, kuros svarīgi izrādīt uzmanību un sagādāt pusaudzim prieku. Tādēļ laba dāvana puisim vārda dienā būs kāds smieklīgs nieciņš, kas praktiski pielietojams viņa ikdienā. Piemēram, personalizēta krūze ar smieklīgu uzrakstu. Laba ideja, ko dāvināt puisim vārda dienā, var būt arī dāvanu karte kādai aizraujošai un oriģinālai aktivitātei - niršanas apgūšana, zorbingam vai lēkšanai ar Pogu Stick. Toties dāvana meitenei vārda dienā jāmeklē mazliet smalkāka, piemēram, rokassprādze vai kaklarota būs lieliska izvēle. Jauniešiem ar labu humora izjūtu patiks t-krekls ar asprātīgu uzrakstu, bet tiem puišiem, kas seko līdzi modes tendencēm – stilīgs tauriņš ar latvju zīmēm.
Ideāla dāvana pusaudzim vārda dienā ir kupons autoskolas apmeklējumam. Šī būs arī piemērota dāvana meitai vārda dienā, tādējādi pamudinot viņu iegūt autovadītāja apliecību.
Interesantas dāvanas bērniem vārda dienā ir īpašās bērnu kvestu spēles – tās var spēlēt kopā ar draugiem, pavadot jautru vārda dienu.
Oriģinālas idejas, ko dāvināt jauniešiem vārda dienā, nav grūti atrast – atliek vien saprast, kas jubilāru iepriecinās visvairāk. Un atcerēties, ka vārda dienas svinēšanai ir simboliska nozīme un ka svētku nekad nevar būt par daudz!