Labākā dāvanu izvēle

Uzdāvini jaunu un nebijušu piedzīvojuma iespēju!

Dāvanu izvēle bieži vien nav vienkārša. Reizēm atbilstošākās dāvanas izvēle ir sarežģīta un prasa krietni vien daudz piepūles. Ko īsti dāvināt konkrētajam cilvēkam? Kā izvēlēties dāvanu vīrietim, sievietei, jaunietim? Ko vislabāk uzdāvināt sporta entuziastam, gardēdim vai vecmāmiņai? Dāvanu saņēmēju lokā ir ļoti dažādi cilvēki – gan pēc vecuma, gan dzimuma, gan interesēm un hobijiem, tāpēc izvēlēties atbilstošu dāvanu (turklāt tādu, kādas saņēmējam vēl nav), ir diezgan grūti! Tieši tāpēc lieliska dāvana var būt dāvanu karte, kur varam piemeklēt piedzīvojumu, atpūtu, notikumu un daudz ko citu konkrēti cilvēkam, viņa hobijiem, atbilstošu vecumam un dzīvesveidam. Lasīt tālāk

Visasdavanas.lv piedāvā iespēju iegādāties dāvanu kartes kā lielisku dāvanu, ko pasniegt saviem tuvajiem un mīļajiem svētkos. Un atbilstoši tam, kas katram labāk patīk, visasdavanas.lv piedāvājumā varēsim atrast vispiemērotāko dāvanu karti ikvienam.

Tiem, kas kāri uz piedzīvojumiem, mīl puzles, prāta mežģus, izaicinājumus savai attapībai un spējai risināt sarežģītus uzdevumus, lieliska dāvana būs dāvanu karte uz kādu no mūsdienās tik populārajiem izlaušanās kvestiem. Varam piedāvāt izdzīvot dažādus scenārijus, dažādas situācijas, kā, atrisinot uzdevumus, izglābt pasauli, sevi un kļūt par īstu varoni. Iespēja iejusties personāžu ādā dažādos laika posmos, izkļūt no pazemes bunkuriem, plānot bankas aplaupīšanu, kļūt par aģentu 007 – šādus un vēl neskaitāmi daudz dažādus tematiskos kvestus varam dāvināt kā īstu piedzīvojumu, kurā izmēģināt spēkus un intelekta spējas kopā ar draugiem.

Ja redzam, ka mūsu tuvie un mīļie ikdienas steigā aizmirst parūpēties par sevi, atliekot tik nepieciešamo atpūtu uz vēlāku laiku, uzdāviniet viņiem veidu, kā sevi palutināt – lieliskas dāvanu kartes atpūtai un relaksācijai. Nedēļas nogale SPA, dažādas skaistumkopšanas un relaksācijas procedūras, kas palīdzēs atjaunot un uzkrāt spēkus jaunam darba cēlienam. Atpūta ir vajadzīga ikvienam, un reizēm palutināt savus mīļos ar atpūtas brīžiem ir gluži nepieciešams.

Skaista un neparasta dāvana var būt ar īstu latviskā akcentu – dāvanu kartes dažādām aktivitātēm, kas saistās ar mūsu tradīcijām, kultūru un dabas skaistumu. Ekskursija pa Latvijas skaistajām un interesantajām, vēsturiski būtiskajām vietām, iespēja izcept pašam savu maizes klaipiņu “Lāčos”, rotaļas ar Latviešu zīmēm un dažādi fototūrisma pārgājieni Latvijas dabā – patiks tiem, kam mūsu tradīcijas un kultūra ir tuva un vērtīga.

Savukārt savas otrās pusītes varam iepriecināt un palutināt ar īpašu romantiku – dāvanu kartes, kas piedāvā romantiskas nedēļas nogales Latvijas skaistākajos un labākajos SPA, viesu mājās un atpūtas vietās. To varam apvienot ar zirgu izjādēm, vīna degustāciju vai vienkārši skaistu un romantisku laiskošanos divatā – ārpus ierastās vides, ikdienas un rutīnas.

Aktīvākajiem draugiem, kas īpaši mīl dzīvi, neparastas, jaunas sajūtas un izmanto katru iespēju, lai izdarītu kaut ko pirmo reizi – dāvanu kartes dažādām aktivitātēm. Uzdāvinām iespēju izbraukt ar kvadricikliem pa meža stigām, pierādot savas prasmes un sniedzot neparastu piedzīvojumu garšu. Klinšu kāpšana, šaušanas treniņi, ūdenssporta aktivitātes, bobslejs, skeletons un citi sporta veidi, ar ko ikdienā dāvanas saņēmējs neaizraujas, tomēr varēs piedzīvot neparastus mirkļus, kaut ko izmēģinot pirmo reizi mūžā. Izbraucieni ar ūdens motociklu, kanoe braucieni īpašos maršrutos, veikbords un citas ūdens aktivitātes gan ziemas periodam, gan vasarai – iespējas katram gadalaikam un patikšanai. Tāpat kā ūdenī, neparastas sajūtas var “ķert” arī debesīs – dāvanu kartes ar iespēju iejusties putna ādā – lidojumi ar paraplānu, deltaplānu, lidmašīnu, gaisa balonu vai lēciens ar izpletni – dāvanu iespējas, kas nodrošinās gan jaunas un nebijušas sajūtas, gan adrenalīna devu, gan atmiņas un iespaidus visam atlikušajam mūžam!

Praktiskajiem patiks iespēja iemācīties kaut ko jaunu, tāpēc kā dāvanu karti varam izvēlēties arī iespēju apmeklēt dažādus kursus un lekcijas. Piemēram – iemācīties spēlēt golfu vai iemācīties sērfot. Varbūt kādu ļoti iepriecinās iespēja mācīties dejot, gatavot ēst, fotografēt vai nodarboties ar neskaitāmi daudz citām dažādām lietām. Varam ielūkoties visasdavanas.lv piedāvājumā, lai izvēlētos labāko lekciju un apmācību dāvanu karti.

Savukārt tiem, kas mīl labi, garšīgi paēst, izbaudot dažādas tradicionālās virtuves un ēdienus – dāvanu kartes vakariņošanai neparastos restorānos. Iespēja nobaudīt ēdienu tumsā, izbaudīt dažādus nacionālos ēdienus, izvēloties atbilstošu restorāna piedāvājumu. Dāvanu karte gardēžiem piedāvā iespēju atslēgt ikdienu un doties sevi un savas garšas kārpiņas palutināt ar ēdieniem un vidi, kas ikdienā nebūt nav ierasta.

Tomēr, ne vienmēr jābūt praktiskiem – arī jautra dāvana reizēm ir pašā laikā. Jautrs piedzīvojums peintbola parkā ar draugiem, mēģinot pierādīt savas spējas trāpīšanai mērķī, neparastas fotosesijas, dažādas piedzīvojumu spēles, iespēja tikt pie savas personīgās mākslinieciski zīmētās karikatūras un vēl – jautrība nevienam nekad nenāk par sliktu un par daudz tās arī nemēdz būt.

Visasdavanas.lv piedāvā iespēju iegādāties dāvanu kartes sākot no 10 līdz 500 eiro, lai iepriecinātu un palutinātu savus tuvos un mīļos svētkos un īpašos mirkļos. Iegādājoties dāvanu karti, pievēršam uzmanību personu skaitam, cik cilvēkiem tā paredzēta, aktivitātes ilgumam, laika apstākļu un apģērba izvēles rekomendācijām, kā arī dāvanu kartes derīguma termiņam. Katrai visasdavanas.lv dāvanu kartei pieejams neliels apraksts, sīkāk paskaidrojot, ko izvēlētā aktivitāte piedāvā, kā arī, ko vajadzētu ņemt vērā par izvēlēto aktivitāti.