Labākā dāvanu izvēle

Pārsteidz sievieti vārda dienā ar skaistu dāvanu!

Latvieši ir vieni no salīdzinoši nedaudzajām tautām, kurās dzīva ir vārda dienu svinēšanas tradīcija! Un kādēļ gan neiepriecināt sevi ar vēl vieniem svētkiem gadā? Ikdienas rutīna ir pārāk vienmuļa, tādēļ mēs esam par svētku svinēšanu - ar ziediem, draugiem, kūkām un dāvanā. Lūk, dažas oriģinālas idejas, ko dāvināt sievietei vārda dienā. Lasīt tālāk

Vārda dienas dāvanas var nebūt tik grandiozas un dārgas kā dzimšanas dienas dāvanas. Šie ir svētki, kuros svarīgi izrādīt uzmanību un sagādāt jubilāram prieku. Tādēļ laba dāvana sievietei vārda dienā būs kāds smieklīgs nieciņš, kas praktiski pielietojams viņas ikdienā. Piemēram, personalizēta krūze ar smieklīgu uzrakst. sievietēm ar labu humora izjūtu patiks priekšauts ar asprātīgu apdruku, bet tām, kas seko modei – skaista šalle ar latvju zīmēm vai izsmalcinātas, rokām gatavotas rotaslietas.
Idejas dāvanām vārda dienā var smelties, padomājot par sievietes ikdienas gaitām un nodarbēm – aktīvajām un fitensa cienītājām labākā dāvanavārda dienā būs abonaments soprta klubā. Autobraucējām noderēs oriģināls atslēgu piekariņš, kuru, pazaudēšanas gadījumā, iespējams atrast ar mobilās aplikācijas palīdzību. Tām sievietēm, kam patīk atpūta pie dabas, lieliska dāvana vārda dienā būs izbrauciens ar kanoe laivu vai dāvanu karte izjādei ar zirgiem kopā ar ģimeni vai draguiem. Romatiskām sievietēm patiks dāvanā saņemt dāvanu karti vakariņām restorānā vai SPA kompleksa apmeklējumam, ko iespējams izmantot divatā.
Labākās dāvanas sievietei svētkos ir tās, kas liek viņai justies īpašai un mīlētai. Tādas nav grūti atrast – atliek vien saprast, kas sievieti vārda dienā iepriecinās visvairāk. Un atcerēties, ka vārda dienas svinēšanai ir simboliska nozīme un ka svētku nekad nevar būt par daudz!