Labākā dāvanu izvēle

Pārsteidz īstenu patriotu ar latvisku dāvanu Valsts svētkos

Valsts svētki ir ļoti īpašs notikums, kas sevišķi pēdējā laikā ieguvis plašu atbalstu un popularitāti – arvien vairāk cilvēku 18.novembrī rīko svētku vakariņas ģimenes un draugu lokā, lai svinētu savas valsts dzimšanas dienu. Dodoties uz šādām vakariņām vai svinībām, svarīgi pārsteigt namatēvu ar interesantu dāvanu. Lasīt tālāk

Labākā dāvana vīrietim valsts svētkos noteikti ir kāds aksesuārs, praktiski pielietojams priekšemts vai interjera priekšemts ar latvju rakstiem, zīmēm, kas ražots Latvijā. Latviskas dāvanas būs labākā izvēle arī, kad jāapsveic īstens patriots. Latvijā radītas dāvanas pašlaik tiek piedāvātas ļoti plašā izvēlē. Pieejami gan vaska lukturi ar latvju zīmēm, gan skaistas, rokām lietas sveces. Modes cienītājiem patiks dažādi apģērbi un aksesuāri ar Latvijas simboliku, piemēram, šalles, tauriņi, rokassprādzes un jostas. Bet romantiķiem - gaismu virtenes valsts karoga krāsās.
Laba dāvana patriotam būs ekskursija pa Rīgu vai pa visu Latviju, apskatot valstij vēsturiski nozīmīgas vietas. Šādu ekskursiju var noslēgt ar tradicionālām latviešu vakariņām – tā būs lieliska dāvana patriotam.
Interesanta un oriģināla dāvana valsts svētkos var būt izbrauciens ar kuģīti pa kanālu. Rudenīgajā laikā Rīga no kanāla puses izskatās pavisam citādi. Tā būs skaista dāvana latvietim – ļaut ieraudzīt savu pilsētu no jauna.
Labas idejas, ko dāvināt valsts svētkos vīrietim nav tālu jāmeklē. Patriotiskas dāvanas, kas ražotas tepat Latvijā, mūsdienās piedāvā arvien vairāk. Vienalga, lai ko arī neizvēlētos – aksesuāru ar Latvijas simboliku vai aktivitāti, kas palīdz iepazīt Latviju, šāda dāvana pārsteigs un iepriecinās īstenu patriotu.