Dāvanas vīrietim

Interesantas dāvanas vīrietim dažādos svētkos - atrodi īsto dāvanu šeit!  

Labākā dāvanu izvēle

Labākās dāvanas jebkuram vīrietim jebkurā dzīves situācijā

Dāvanas vīrietim ir vienas no sarežģītākajām izvēlēm, ko nākas veikt katros svētkos. Šķiet, ja sievietei var uzdāvināt teju jebko, tad atrast oriģinālu lietu, ko dāvināt vīrietim ir teju neiespējamā misija. Tomēr tā gluži nav, jo liekot lietā mazliet atjautības un ņemot vērā dažus padomus, atrast labu dāvanu vīrietim ir tikpat viegli, kā iepriecināt sievietes.
Lasīt tālāk

Meklējot oriģinālas dāvanas vīrietim, jāatceras, ka visas vīriešu dāvanas var iedalīt 3 kategorijās – jautrās, sportiskās, atpūtas. Tālāk atliek vien izvēlēties savam vīrietim vispiemērotāko, protams, ņemot vērā attiecības, kas jūs vieno.
Ja jāmeklē dāvana vīram, noteikti vajadzētu izvēlēties kaut ko personisku. Laba ideja dāvanai ir romatiska atpūta divatā. Šādi gan pārsteigsi viņu, gan varēsiet baudīt skaistus mirkļus kopā. Tiek piedāvāti daudzi atpūtas komplekti – SPA atpūt ar nakšņošanu viesnīcā vai romatiskās vakariņas viesnīcā. SPA atpūta ar masāžu vai sejas un ķermeņa procedūru. Šāda dāvana mīļotajam ļaus atgūt enerģiju no ikdienas darbiem, palutināt sevi un izbaudīt nedēļas nogali.
Laba dāvana vīram, kurš aizraujas ar sportiskām aktivitātēm, ir dāvanu karte kādam jaunam aktīvam piedzīvojumam. Piemēram, izbraucienam ar kvadracikliem vai lidojumam ar deltaplānu. Asas izjūtas un neaizmirstamas emocijas garntētas! Šī būs noteikti arī laba dāvana vīrietim dzimšanas dienā, ja vēlies uzdāvināt ko tādu, kas patiesi pārsteigs un iepriecinās.
Kad jāizvēlas dāvana puisim, tad interesanta ideja ir mūsdienās lielu popularitāti ieguvušās kvesta spēles – tās ir norāžu meklēšanas un atjautības uzdevumu spēles, kuru mērķis ir izlauzties no slēgtas istabas, un kuras spēlējamas draugu grupā. Tas būs jautrs laika pavaīdšanas veids draugu lokā.
Laba dāvana tētim, piemēram, ir dāvanu karte alus degustācijai komplektā ar īpašu koka kasti alus pudeļu uzgalbāšanai. Vai arī ekskursija pa Latviju ar iespējamu nakšņošanu kādā viesnīcā. Tas ļaus tētim gan atpūsties, gan iepazīties ar skaistām vietām un izrauties no ikdienas darbiem.
Kad jāpērk dāvana kolēģim, iesakām izvēlēties kādu nelielu, jautru nieciņu – atslēgu piekariņu, ko iespējams atrast caur īpašu mobilo aplikāciju, futbola fanu alus ķiveri vai t-kreklu ar smieklīgu uzrakstu.
Ja trūkst ideju, kur meklēt interesantas dāvanas vīrietim, tad atliek ieskatīties mūsu sagatavotajā piedāvājumā. Noteikti atradīsies piemērotas dāvanas viņam, par labāko cenu, jebkurai dzīves situācijai – vārda dienā, Ziemassvētkos, gadadienā. Un būs iespējams izvelēties no smieklīga nieciņa līdz pat kam tādam, kas būs labākā dāvana vīrietim 50 gadu jubilejā.