Labākā dāvanu izvēle

Uzdāvini putna brīvību

Katrs reiz, raugoties zilās debesīs, ir prātojis par to, kā gan ir būt putnam un sapņojis ieraudzīt Rīgu un Latviju no augšas. Šī sapņa piepildījums ir viena no skaistākajām dāvanām, ko iepsējams pasniegt otram, un iespēju, kā to izdarīt ir patiesi daudz. Lasīt tālāk

Lidojumi jau sen nav nekas tāls uz neaizsniedzams. Tūrisms mūsdienās ir augsti attīstīts un, lai dotos ceļojumā, visbiežāk izvēlamies tieši lidmašīnu, kā ērtāko transporta veidu. Tomēr avioreisiem, kas regulāri kursē starp diviem punktiem, ar lidošanas izjūtām un emocijām patiesībā ir maz sakara. Tie nesniedz tādas emocijas. Lai izbaudītu īstu putna brīvību, katram kaut reizi jāizmēģina individuāls lidojums. Ir ļoti daudz iespēju, no kā izvēlēties – gan dažādi lidaparātu veidi, gan pakalpojumi un piedzīvojumi, ko tie piedāvā.
Viens no klasiskākajiem piedāvājumiem ir lidojums ar lidmašīnu. To iespējams baudīt gan vienam, tikai pilota kompānijā, gan divatā. Šāds piedzīvojums būs īpaši romatisks, sevišķi lidojot virs skaistās Rīgas un cenošoties atpazīt tik pazīstamās vietas no putna skatījuma. Savukārt ekstrēmāku izjūtu cienītāji var izvēlēties pilota izmēģinājuma lidojumu, kurā tiek dota iespēja uz nelielu laiku pašam vadīt lidaparātu.
Vēl viena iespēja ir lidojums ar deltaplānu. Šāda lidojuma laikā būs iespējas baudīt patiesu brīvību, ko sniedz debess jums un vējš, sajusties kā putnam, vērojot skatus un izbaudot unikālo sajūtu.
Skaista dāvana jaunajam pārim kāzās ir lidojums ar gaisa balonu. Šāds lidojums ir vesels piedzīvojums, kura laikā iespējams baudīt ne tikai vienam otra kompāniju romantiskā gaisotnē, ar elpu aizraujošiem skatiem, bet arī šampanieti un uzkodas, kas bieži iekļautas šāda lidojuma dāvanu kartē.
Arī tūrisms Latvijā strauji attīstās un pašlaik iespējams lidojums no Rīgas uz Liepāju. Tā ir brīnišķīga iespēja izbaudīt, kā tas ir pārvietoties ar lidaparātu, kādam, kurš nekad iepriekš nav lidojis un kuram tālākā ceļā, iespējams, doties bail. Skats, kas paveras uz Latviju no augšas, ir patiesi elpu aizraujošs un salīdzinoši īsais lidojums būs emociju pārbagāts.
Drosmīgajiem pieder pasaule – tādēļ dāvini iespēju izbaudīt nelielo kņudoņu pakrūtē, kas rodas atraujoties no zemes, un sajusties kā putnam, lidinoties virs Rīgas vai skaistās Latvijas dabas.