Labākā dāvanu izvēle

Saki "paldies!" ar skaistu dāvanu

Paldies ir tas maģiskais vārds, kuru ikdienā varbūt reizēm lietojam par maz. Katram ir svarīgi to dzirdēt un zināt, ka viņa darbi ir novērtēti. Vēl patīkamāk, ja mūsu ieguldītais laiks un enerģija kādā notikumā, tiek novērtēta ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem. Vai šajā gadījumā – ar nelielu pateicības dāvanu. Lasīt tālāk

Laba pateicības dāvana vīrietim būs dāvanu karte atpūtai. Piemēram, SPA kompleksa apmeklēšanai vienatnē vai kopā ar mīļoto. Vīrietis varēs relaksēties pirtīs, baseinā, burbuļvannā vai, izbaudot masāžu, un atgūt enerģiju, kas patērēta, palīdzot organizēt konkrēto notikumu vai darot kādu darbu.
Pateicība vīrietim var tik izteikta arī ar kādu praktisku dāvanu, kas būs noderīga ikdienā un atgādinās par šo skaisto notikumu. Piemēram, interesanta dizaina pulkstenis vai kāds interjera priekšmets.
Pateicības dāvanu var arī piemeklēt, vadoties pēc vīrieša interesēm. Ja vīrietim patīk gatavot ēst, tad lieliska ideja pateicības izteikšanai ir uzdāvināt smieklīgu, jautru priekšautu. Stila piekritējiem noderīga dāvana būs stilīgs tauriņš ar latvju zīmēm. Bet sporta faniem patiks dāvanu karte aktīvas atpūtas izbaudīšanai.
Bieži pēc skaisti pavadīta kopīga notikuma, piemēram, kāzām vai vecmpuišu ballītes, gribas saviem viesiem atstāt ko par piemiņu. Pateicības dāvanas kāzu viesiem var būt visdažādākās, bet parasti labākā izvēle ir neliels, personalizēts nieciņš, ko var praktiski pielietot. Pateicības dāvanas kāzu viesiem vislabāk būtu dalīt pēc dzimuma – sievietēm izvēlēties ko citu, nekā vīriešiem. Laba ideja ir vīriešiem kāzās dāvināt kā piemiņu alus kausu ar individuālu apdruku – vīrieša vārdu, kāzu datumu, jaunā pāra iniciāļiem. Laba dāvana vīrietim kāzās var būt arī smieklīgs t-krekls ar personalizētu apdruku, kas ļauj atcerēties kādu interesantu kāzu gatavošanas kuriozu.
Savukārt lieliskas pateicības dāvanas vedējiem ir nelieli ceļojumi un ekskursijas vai atpūta SPA viesnīcā ar pirts kompleksa un dažādu procedūru baudīšanu.
Pateicības dāvanai ir jābūt sirsnīgai, jāatgādina par svarīgo notikumu un jādod iespēja atpūsties!