Vārda dienu kalendārs

7. jūnijs, 2019

Vārda dienas

Arnis, Gaida, Arno

Kalendārā neierakstītie vārdi

Amijs, Arne, Arno, Arons, Ārons, Gaidite, Loveta, Luana, Luāna, Lueta, Lugra, Lukrecija, Lukrēcija

Vārdu nozīmes

Arnis: Vispretrunīgākie kontrasti iemājo vienā dabā. Pārsmalcinātība mijas ar gļēvumu, karjerisma tieksme sevi apliecināt ar mūžīgo neapmierinātību. "Fiksas" idejas nomaina pilnīga depresija. Tad vienīgi sievietes klātbūtne var Arni izvest no strupceļa. Dzīvē tver mirkli, daudz nedomājot par partnera noskaņām. Lielīgums Arnim reizēm kļūst par klupšanas akmeni. Mūžīgā darbība un alkas panākt savu nav atņemamas nevienam Arnim.

Gaida: Viens no sievišķīgākajiem vārdiem. Viņai dzīvē galvenais ir mīlestība. Tās dēļ Gaida var pārstatīt kalnus un arī neveiksmē dzīvos cerībā uz mīlas piepildījumu. Spēj patstāvīgi panest vissmagākās nastas, likteņa cirtienus, jo vairāk mīl otru, mazāk sevi. Dažkārt brieduma gados var pilnīgi mainīt profesiju un atkal gūt panākumus jaunatrastajā druvā. Kaislības viņai gruzd dziļi iekšienē.

Arno: No vācu valodas vārds Arno nozīmē ērglis. Viņš viegli kontaktē ar cilvēkiem, it īpaši, ja viņiem ir kopējas intereses. Īsts draugs, bet nodevību nepiedod. Erudīts, ar humora izjūtu, māk pievērst sev uzmanību. Arno nepatīk lielās kompānijas.