Floutinga seanss bezsvara stāvoklī vienatnē vai pārim

5000
 • Floutinga seanss bezsvara stāvoklī vienatnē vai pārim
Pirkt € 5000

Jautājumi?

Uzdodiet tos mums, un mēs ar prieku atbildēsim!

Jautāt!
vai zvani   27 733 147

 • Days hotel Riga Vef, Brīvības gatve 199c, Riga
 • 1 stunda
 • 1 seanss 1 personai
 • Laika apstākļiem nav nozīme
 • Apģērbam nav nozīme
 • Derīgs 12 mēnešus

Floutings īr īsta atpūta un iespēja atslēgties no visas pasaules – sakārtot domas pilnīgā vienatnē vai izbaudīt divvientulību un nebijušas sajūtas pāru meditācijā bezsvara stāvoklī ar savu otro pusīti. Visātrākā un dziļākā mūsdienās zināmā relaksācijas un meditēšanas metode.

Tā notiek īpaši aprīkotā sensorās izolācijas istabā ar konstantu ūdens un gaisa t*C 36,6*, kur cilvēks horizontāli atlaižas 30 cm seklā baseinā un turas virs ūdens – ūdenī ir izšķīdināta pustonna Epsoma sāls ( Magnijs), kas ir 5 reizes blīvāks par jūras ūdeni un nekairina ādu. Baseina garums 2 m 30 cm. Guļot tajā, ķermenis var pilnībā atslābt un atpūsties, jo pašam nekas „nav jādara”– ūdens stingri tur visu ķermeni. Ķermenis, ūdens un gaiss ir vienā temperatūrā, tādēļ vienā mirklī jūs vairs nevarat noteikt robežas, kur viens beidzas un otrs sākas.

Jau pirmajā seansā magnijs nokļūst uzreiz muskuļos, kā rezultātā tiek noņemtas muskuļu spazmas un tonuss. Fiziski jutīsiet ātru un dziļu muskuļu atbrīvošanos. Ātri pāries stipras sāpes un nosprostojumi, problēmas, kas radušās muskuļu, saišu un nervu galu saspringuma dēļ. Notiks paātrināta atjaunošanās pēc sportiskām slodzēm. Floutingā magnija deficīts pēc pirmā seansa tiek likvidēts.


Līdzi jāņem nekas nav - dvielis, šampūns, fēns, ausu aizbāžņi un čības tiks nodrošinātas . Ja jūtaties ērtāk, lietojot savus piederumus, tos, protams, varat ņemt līdzi. Runājot par peldkostīmu - lielākā daļa to nelieto, jo jebkurš apģērba gabals piesūksies ar sāli un magniju, kļūs smags un neērts, līdz ar to izbaudīt procesu var neizdoties 100%. Floutinga seanss notiek pilnīgi privāti, atsevišķā tam paredzētā numuriņā ar privātu dušas telpu. Taču, ja jūtaties ērtāk, varat noteikti līdzi ņemt arī savu peldkostīmu.


Iepriekš būtu jāņem vērā, ka pirms seansa nebūtu ieteicams lietot alkoholu, vai pārmērīgu kofeīna daudzumu. Nebūtu ieteicams arī skūties 12 stundas pirms seans, pretējā gadījumā āda var tikt kairināta. Tāpat arī jāpārbauda, vai uz ķermeņa nav kādas nesenas skrambas, mazas brūces, jo arī tās, sāls ietekmē, var tikt kairinātas un izraisīt nepatīkamas sajūtas. Pats seanss ilgst vienu stundu.


Floutings garantē iekšējā psihiskā stāvokļa krasu uzlabošanos, atbrīvošanos no stresa un depresijas, ilgstoša satraukuma, noguruma. Palīdz atgūt dzīves jēgu un motivāciju, uzlabo ādas veselību, vielmaiņu un jūtami uzlabo miega kvalitāti.

Pāru meditācijā ir iespēja izbaudīt nebijušas sajūtas – atrodoties divatā pilnīgā tumsā bezsvara stāvoklī, skanot vieglai mūzikai, ķermeņi nemanāmi slīd pa silto ūdens virsmu un izbauda negaidītus un vieglus pieskārienus - tā ir unikāla pieredze, kas ļauj pārim kļūt emocionāli vēl tuvākiem.
Kods: 10044

Faktiskā adrese kartē
Iespēju nodrošina
Floating Universe
Par šo dāvanu nav saņemta vēl viena atsauksme.Pievieno savu atsauksmi!
Lai pievienotu atsauksmi, tev ir jābūt reģistrētam lietotājam ar apstiprinātu e-pasta adresi.

Lūdzu, novērtē šo dāvanu:
Dāvanu piegāde
 • Elektroniski e-pastā € 0.00
  • 1 minūtes laikā
  • tiek atsūtīta uz e-pastu
  • var izprintēt uz A4 formāta lapas
Apmaksas veidi
 • Ar maksājumu karti
 • Swedbank
 • Bankas pārskaitījums