Ak! Šādu dāvanu mums vēl nav! Ja zini kādu interneta veikalu, kas pārdod tieši tādas dāvanas vai Tev ir kāda cita, ideja, atraksti mums uz un mēs parūpēsimies par pārējo!
Apskatīt visas aktuālākās dāvanas
Labākā dāvanu izvēle

Īpaša dāvana īpašai sievietei

Ko dāvināt sievietei, pirmajā acu uzmetienā varētu šķist sarežģīts jautājums ar bezgala plašu atbilžu loku. Izvēlēties pareizo dāvanu sievietei nudien ir grūts uzdevums, tomēr, ņemot vērā dažus vienkāršus padomus, lieliska dāvana svētkos tiks atrasta ātri, un prieks par to būs neviltots. Lasīt tālāk

Pirmkārt, ir jāsaprot, kam dāvana paredzēta – kādai tuvai sievietei – mīļotajai, draudzenei, sievai, mammai vai māsai, vai kādam, ko tik labi nepazīstam, piemēram, jāizvēlas dāvana kolēģei vai paziņai. Otrkārt – kādas ir šīs sievietes intereses – vai viņa ir aktīvas atpūtas piekritēja, viņai patīk darboties virtuvē vai varbūt viņa gribētu uzsākt kādu jaunu hobiju?
Dāvana mīļotajai ir mūsu uzmanības un mīlestības apliecinājums, tādēļ tai būtu jābūt īpašai. Piemērota dāvana jubilejā būs rotaslietas – auskari vai ķēdīte ar skaistu kulonu. Tā ir ļoti sievišķīga dāvana, ko mīļotā varēs nēsēt īpašos brīžos. Laba dāvana draudzenei ir skaistumkopšanas procedūras – tās novērtēs katra sieviete. Dažādas sejas un ķermeņa prcedūras, masāžas, bet jo īpaši – atpūta SPA. Šāda dāvana svētkos būs lieliska iespēja sievietei izrauties no ikdieas skrējiena un veltīt laiku sev, parūpējoties par savu ķermeni un garu.
Piemērota dāvana māsai būs dāvanu karte kāda jauna hobija uzsākšanai vai apmācību apmeklēšanai. Piemēram, aktīvas dzīvesveida piekritējām noteikti patiks nobrauciens pa bobsleja trasi vai dāvanu karte kādā slēpošanas trasē. Šādas dāvanas bieži var atrast par īpaši izdevīgu cenu, iegādājoties īpašus akcijas kuponus vai piedāvājumus.
Laba dāvana mammai būs veselības uzlabošanai paredzētas dāvanu kartes kādā skaistumkopšanas salonā – ārstnieciskās masāžas, īpaša sāls istabas vai kriosaunas procedūra vai abonaments uz ūdens aerobiku. Šāda dāvana palīdzēs mammai uzturēt un atgūt fizisko formu un enerģiju.
Toties, kad vajadzīga dāvana vecmmamai, iesakām izvēlēties kādu skaistu un mīļu interjera priekšmetu – bišu vaska sveces, foto albumu koka vāciņos vai skaistas krūzes komplektā ar zāļu tēju.
Savukārt interesanta dāvana kolēģei, kuru varbūt nepazīstam tik labi, ir kāds personalizēts nieciņš, piemēram, atslēgu piekariņš vai krūzīte ar kolēģes vārdu. Ar šādu oriģinālu dāvanu nav iespējams kļūdīties.
Piedāvājumā ir daudzas interesantas dāvanas sievietei, ko dāvināt dažādos svētkos. Atliek vien izvēlēties oriģinālāko un piemērotāko variantu.