Vārda dienu kalendārs

8. jūlijs, 2019

Vārda dienas

Ada, Adele, Antra

Kalendārā neierakstītie vārdi

Adala, Adela, Adelaida, Adelaide, Adelgunde, Adelheida, Adelheide, Adelija, Adēlija, Adelions, Adeljans, Adeļjons, Adija, Adis, Antris, Fevronija, Nimmija, Nira, Nīra, Nita

Vārdu nozīmes

Ada: Enerģijas un spītības mistrojums. Ar to arī gāž kalnus un podus… Nav tādas nozares, kurā Ada nevarētu ielauzties. Nerēķinās ar cēloņiem, jo zina, ko grib panākt. Var bieži "iet ragos" ar vistuvākajiem cilvēkiem milzīgās pašpārliecinātības dēļ. Kaut dzīvi izmalko ar garšu un nekad nezaudē humoru. Labāku kalkulētāju par Adu grūti iedomāties.

Adele: Versmainas baudas apvienojums ar prātu. Adele necieš nekādus ierobežojumus. Tāpēc var klāti es grūti ar dzīves partneriem.

Antra: Pirmais tips. Būtiskais irtas, ko viņa slēpj, - alkas pēc nesatikta liktenīgā vīrieša, mīlas pārvērtību nežēlīgumu, spēcīgu jūtu neatkārtojamību. Meklē jēgu profesijā, un tur viņas talants uzzied ar dievišķu elpu. Kad Antra dzīvo mākslā, viss zūd. Jo uzvar sirds. Otrais tips. Reāli domājoša, prot iejusties sabiedrībā un aktīvi kārto itin visu - savu dzīvi, darbu, vidi. Zināma godkāre un ārkārtīgs egoisms jauj šai Antrai nokļūt parādību degpunktā. Taču gaume un elastīgums Antru izvirza uzvarētājos.