Vārda dienu kalendārs

21. maijs, 2020

Vārda dienas

Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Kalendārā neierakstītie vārdi

Akilina, Akulina, Akuļina, Akvelina, Akvilīna, Akvilina, Avelina, Avelīna, Erneste, Ernestīna, Ernestina, Ernestine, Ingemāra, Ingemars, Ingemārs, Ingmāra, Ingmars, Ingomars, Inmārs

Vārdu nozīmes

Akvelīna: Nav svarīgi, ko par viņu domā citi. Pašpārliecināta, stabila, uzņēmīga un ļoti uzmana savu garderobi. Mazliet viņai pietrūkst humora izjūtas, ja par sevi dzird ko pikantu. Gultā Akvelīna ir pretdarbīgu spēku upuris. Psihiski nespēj atzīt seksu par labu nodarbi.

Ernestīne: Mūžīgi cīnās par patiesību, un tāpēc viņai rodas nepārvarami šķēršļi gan tuvinieku, gan kolēģu vidū. Ar skaidru saprātu kārto visus jautājumus un uzskata, ka šajā jomā nav dziļu bezdibeņu. Prāts ir galvenais līdzbiedrs Ernestīnes ceļojumā pa Dantes elli.

Ingmārs: Viņam dzīve ir velnišķīga olimpiāde. Nekad neapstāties, nekad nedomāt, ka var kāds apsteigt! Vēlāk gan paies gadi un Ingmārs pasmiesies par savām dullībām, taču pārdzīvotais viņu tikai iedvesmos jaunam lēcienam. Neparedzētais, nejaušais, iracionālais Ingmāru valdzina. Arī skaista vieglprātība dzīves praktiskā vaiga priekšā.