Vārda dienu kalendārs

18. oktobris, 2019

Vārda dienas

Erlends, Rolanda, Rolands, Ronalds

Kalendārā neierakstītie vārdi

Eriands, Eriens, Lukass, Lūkass, Railands, Rolande, Rolans, Rolāns, Rolanta, Rona, Ronalda, Ronaldo, Ronijs, Ronta, Ronvalds

Vārdu nozīmes

Erlends: Iznesība, apburoša laipnība, prasme vienā mirklī iekarot katru sirdi ierindo Erlendu veiksminieku kārtā. Viņš ļaujas tradīcijām un pārbaudītiem variantiem. Atzīst sievietēs pirmatnējo pamatinstinktu, tāpēc necenšas meklēt ideālu sievieti, jo tad garlaicība neizbēgama.

Rolanda: Viņa jūt bērnišķīgas bailes no īstenības. Tāpēc izvairās no konfliktiem, ieraujas sevī. Spilgti izteikts brīvības instinkts. Tāpēc Rolanda bieži "izbrāķē "savus pielūdzējus.

Rolands: Pirmais tips. Nav vienaldzīgs pret vara un naudu. Rolandam eksistē tikai tas, ko viņš pats izdomā un saož. Jūt un dzird to, ko citi vēl nav pat iedomājušies. Attiecībās ar cilvēkiem vienkāršs un tiešs. Dzīvi bauda, nevis tikai "dekorē iekštelpas". Medī labas paziņas un studē cilvēku vājības. Respektē autoritātes. Ir situācijas noteicējs. Otrais tips. Dziednieks, ekstrasenss ar pārcilvēcisku gribasspēku. Māk domas uztvert, pārraidīt un dīvaini atminēt otra cilvēka sāpi. Trešais tips. Pavisam ikdienišķs un reāls praktiķis. Aukstasinīgi veic katru uzlikto pienākumu un pedantiski kārto darījumus.

Ronalds: Glums un atsperīgs, veikls un iecirtīgs. Ar viņu draudzēties ieteicams patstāvīga rakstura cilvēkiem.