Dāvanas vīrietim Lieldienās

Dāvanas vīrietim - interesantas un oriģinālas dāvanu idejas vīrietim dzimšanas dienā, vārda dienā un citos svētkos. Izvēlies īsto dāvanu vīrietim! 

Labākā dāvanu izvēle

Pārsteidz Lieldienās ar dāvanu

Koši krāsotas olas, dzelteni cāļi un pūkaini zaķi, sarkanīgi pūpolu zari un pirmās sniegpulkstenītes – Lieldienas ir pavasara vēstesis, un šo svētku svinēšanai raksturīgas daudzas interesantas tradīcijas. Viena no tām ir došanās ciemos pie radiem vai draugiem. Un šādā reizē bieži meklējam dāvanu, ko ciemakukuļa vietā aizvest namatēvam. Lasīt tālāk

Simboliska dāvana vīrietim Lieldienās var būt kāds pavisam neliels nieciņš, saistīts ar šo svētku specifiku. Piemēram, personalizēts t-krekls ar Lieldienu tematiku vai skaista brokastu kafijas krūze ar cāļiem, zaķiem vai pavasara ziediem.
Laba dāvana Lieldienās namatēvam būs gardas, rokām gatavotas konfektes vai cepumi – jo svētkos saldumu nekad nevar būt par daudz!
Bet, ja Lieldienas sakrīt ar kādiem vīrieša lielākiem svētkiem (dzimšanas dienu, vārda dienu), tad jāmeklē pamatīgāka dāvana. Šādā reizē lieliska izvēle būs dāvināt Lieldienās aktīvu atpūtu, piemēram, izjādi ar zirgu pa skaisto Latvijas dabu. Vai braucienu ar kvadracikliem – tādu dāvanu novērtēs katrs vīrietis. Lieldienās piemērota dāvana vīrietim, kurš neses svinējis jubileju, ir SPA centra apmeklējums – tas dos iespēju atpūsties un atgūt spēkus pēc svētku svinēšanas.
Oriģināla ideja, ko dāvināt Lieldienās ir īpašie Lieldienu ceļojumi. Tās var būt organizētas grupu ekskursijas pa skaistākajām Latvijas vietām, piedāvājot dažādas aktivitātes – alus vai vīna desgustāciju, maizes cepšanu, nakšņošanu viesnīcā ar vakariņām restorānā un pat pirts vai SPA kompleksa apmeklējumu.
Tomēr ekskursijas Lieldienās var organizēt arī pats – sastādīt maršrutu un iegādāties kuponus vai dāvanu karti kādā viesnīcā, kā arī paredzēt interesantu aktivitāti pa ceļam. Piemēram, pieturu Siguldā un nobraucienu ar bobsleja kamanām. Šāda dāvana vīrietim Lieldienās būs skaists piedzīvojums, kas paliks atmiņā vēl ilgi pēc Lieldienu nosvinēšanas.