Ziņas»Horoskopi»

Dāvanu horoskops

Dāvanu horoskops: Zivis

Izvēlēties dāvanu zivij ir grūti tālab, ka viņu reakcija uz dāvanu būs atkarīga no tā brīža noskaņojuma, bet to nav iespējams paredzēt.

Dāvanu horoskops: Ūdensvīrs

Dāvanai jābūt oriģinālai un negaidītai. Pat ja dāvināt kaut ko prozaisku, noformējiet to kā kaut ko unikālu un pasniedziet ar zemtekstu - viņam tas patiks. īstenībā ūdensvīram nav nepieciešamas dāvanas, ja blakus ir draugi, kas viņu saprot.

Dāvanu horoskops: Mežāzis

Izvēloties dāvanu, atcerieties, ka Mežāzis parasti, pirmkārt, ir praktiķis, otrkārt, strādīgs, treškārt, skrupulozs. Mežāžiem patīk klasika, izturība un labs stils.

Dāvanu horoskops: Strēlnieks

Pati labākā dāvana strēlniekam, protams, ir aizraujošs ceļojums. Ja pagaidām šādas iespējas nav, tad jebkura lieta, kas saistīta ar ceļošanu.

Dāvanu horoskops: Skorpions

Dāvanas skorpionam ir otra svarīgākā lieta pēc seksa. Tāpēc jums viņš jāapdāvina ar vai bez iemesla.

Dāvanu horoskops: Svari

Vispetrunīgākā un neparedzamākā zodiaka zīme. Galvenais princips - skaistums un elegance visur. Taču svari ātri zaudē jūsmu, tāpēc viņus jāapbur pakāpeniski. Ideāls variants - pārvērst visu dienu par svētkiem.

Dāvanu horoskops: Jaunava

Jaunavas zīmei, šķiet, izpatikt ir visvienkāršāk. ”Dāvanas dāvanām, bet jābūt arī labumam”, apmēram tā spriež jaunavas Daudzas no viņām jau savlaicīgi vienojas ar radiem un draugiem, ko kurš dāvinās. Jo citādāk mājās būs daudz nevajadzīgu lietu!

Dāvanu horoskops: Lauva

Šis ir zvēru karalis, tāpēc visam jābūt atbilstošā līmenī. Lauvam svarīga ir pieeja. Dāvanu viņam ir jāpasniedz nevis jāiedod. Procesam jābūt iespējami svinīgam: ziedi, viesi pusaplī un viņš pašā centrā.